Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell gokartozni? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell gokartozni? Egy sráccal ma megyek a 3. randira, és gokartozni fog vinni, de még soha nem gokartoztam, félek nagyon beégek előtte.

Figyelt kérdés

Esetleg tud valaki valami tanácsot, hogy hogyan kell ezt?

Vagy szerintetek milyen más alternatívát tudnék feldobni, ami azért izgalmas, de nem jár azzal a veszéllyel hogy csúnyán beégek:)


2010. szept. 12. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%

ne félj, lehet azért visz gokartozni mert közelebb szeretne hozzád kerülni, beül az ülésbe és te meg az ölébe azt úgy gokartoztok majd, kitudja... Ha bejön a srác akkor hagyd magad had tanítson, de ne pipáld le mer szarúl fog esni neki, mint minden pasinak ha vmibe jobb egy nő


18F

2010. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sikíts jó nagyokat, mintha félnél.

Azt szeretjük.


Ha te vezetsz, akkor meg arra tekerd a kormányt, amerre menni akarsz. Egyébként pedig élvezni fogod.

Nem kell megijedni, ez pont annyira veszélyes, mint egy kutasétáltatás.

2010. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

nem hiszem, hogy egy gokartba ülnénk be:DDDDDDD

jó, csak félek, hogy nekimegyek valaminek és azt hiszi, hogy ilyen béna vagyok, vagy valami:D

2010. szept. 12. 11:37
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy eresztés.ugyan úgy kell vezetned int egy autót.Ha a gázpedálra lépsz akkor megy,ha a fékpedálra akkor megáll.A kormányt jobbra tekerve jobbra,balra tekerve balra megy a gokart.


Dodgemen tuti ültél már.Nnna,dettó ugyan az,csak gyorsabb valamivel.

2010. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

oh, köszi:)))

és akkor azt mondod, nem nagy az esélye annak, hogy balesetet lehet okozni?:D

2010. szept. 12. 11:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát ha kezdésnek,az első körben elhiszed hogy nem vagy suhamér,és odafigyelsz akkor nincs baj! :) Aztán ha ráéreztél a gépre veresd neki,ami kifér a csövön! A kanyarokban csak lapjával!:)))
2010. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

LOL

mond meg neki, hogy nem tudsz gokartozni, ezért inkább lemondod a randit és ételbe folytod bánatod XD

2010. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tessék!Lujisz Hemiltonra aszingyák hogy profi,mégis nekiment a falnak!

Remélem ez ad egy kis önbizalmat! :)


http://www.youtube.com/watch?v=l55ENjwBX-Y&feature=rec-LGOUT..

2010. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen járok gokartozni. Elsőre picit furi lesz, de nagyon fogod élvezni. Ja és Alonso a legjobb :)
2010. szept. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

hát ez a videó nekem nem önbizalmat adott, hanem még jobban beparáztatott, hogyha neki nem megy akkor én mit fogok alakítani:DDD

lemondani azért nem fogok semmit, végülis annyira nem lehet rossz, én benne lennék simán, csak nem előtte, mert úgy félek, hogy kiábrándul belőlem, hogyha nem leszek valami profi:D

2010. szept. 12. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!