Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány egyszer elutasítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány egyszer elutasított, de megbánta abból lehet jó kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nagyon szép lány, máskor sosem lenne esélem ilyen szép barátnőt találni. De kicsit bánt az hogy egyszer elutasított egy fiú miatt.
2022. márc. 2. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az esélyt megadnám, egyszer mindenki hibázhat…
2022. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet igaza az egyesnek, de csak olyan esetbe, ha más külső tényező miatt nem jött össze a kapcsolat.


Amikor egy harmadik személy miatt vagy eldobva, ott az önértékelésed kell fellépjen.

Másnál első lehetsz, meggondolás nélkül.

De a döntés a Tiéd :) ha ugy erzed működni fog, adj egy esélyt.

2022. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem… rájött hogy a másik nem jó.

Ha nincs ló, jó a szamár is?! Ne csinálj magadból bolondot, ez mindig ott lesz benned. Önértékelésed pedig dobhatod a kútba, utána is ugorhatsz, belenyomhatod a fejed a vízbe és társai.

Akármilyen jó, ne csináld.

2022. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha így állsz hozzá, hogy máskor nem lenne esélyed ilyen szép barátnőre, akkor hagyd. Egy asszimetrikus kapcsolat nagyon nehezen működtethető, és itt nem a lány szépsége a veszély, hanem az önbizalmad hiánya.
2022. márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet ebből még bármi. Próbáld meg.
2022. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi így jöttünk össze a párommal. Korábban már próbálkozott egyszer, én akkor még nem hevertem ki az előző kapcsolatom, ettől számítva kb. 1 évvel később összejöttünk és azóta is nagyon szeretjük egymást. De ebben a második esetben jeleztem neki, hogy szívesen ismerkednék vele.
2022. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát én ha nem vagyunk beszélő viszonyban, én inkább elutasitanam.

Nem ismerem, miért gondolná meg magát így?

2022. márc. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

6:

De egészes más az amikor még nem állsz készen egy kapcsolatra lelkileg, mert nem vagy túl a szakításon, mint az hogy két választási lehetőség közül mást választasz.

2022. márc. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!