Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem van a baj, hogy könnyede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy könnyedebb témákra is vágyom? Szeretném ha működne...de csak a politikáról, történelemről, gazdaságról, pénzügyekről tud beszélni. Minden egyéb téma/témaváltás látványosan untatja, ha másról beszélek,néha mintha nem is figyelne.

Figyelt kérdés

Eddig nem sokat beszélgettünk, kolléga, de nem vagyunk közvetlen munkatársak. Egy jó ideje próbál közeledni, de elég félénken csinálta. Amennyit eddig munkahelyen beszéltünk nagyon szimpatikus férfi, de most így a randik után..nem tudom. Elgondolkoztam, hogy lehet velem van a baj, hogy nem feltétlen lelkesít több órán keresztül a fenti témák bármelyike. Plusz érzem, hogy a lelkesedése által neki lényegesen árnyaltabb, mélyebb tudása van ezeken a területeken, míg én más területeken vagyok műveltebb.Nyitott vagyok én mindenre, de szeretem, ha egy randi személyesebb dolgokról is szól. Plusz nem tudom mennyire normális, ha nem figyel annyira rám, amikor ,,hétköznapibb" témát hozok szóba. Mintha állandóan egyfajta ,,értekezést" kellene folytatni, hogy érdekes legyek számára.

Szerintetek mit csináljak?


2022. márc. 3. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Dugjatok, akkor nem kell beszélni🍆☺️
2022. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanigy voltam egy ferfival, aztan rajottem nem is en erdekeltem, hanem csak nem volt kivel megossza az aktualis problematikajat a vilaggal kapcsolatban
2022. márc. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azon akadtam fenn, hogy látványosan untatja, ha másról beszélsz. És most abban a stádiumban vagytok, amikor még mindenki a legjobb arcát mutatja a másik felé, ugyebár.

Szóval ha én érdeklődöm egy nő iránt, akkor bármi iránt érdeklődöm, ami őt foglalkoztatja. Talán nem annyira, mint a saját érdeklődési területei iránt, de azért semmiképpen sem untat látványosan az, ami őt érdekli.

Szóval én nem látom a jövőjét ennek a kapcsolatnak. Nem érdekled. Csak arra lennél neki jó, hogy az ő magasröptű gondolatait meghallgasd és elismerően egyetérts vele.

2022. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd Neki,hogy akkor témaváltás, szeretnél másról beszélgetni, hiszen ez egy férfi-nő kapcsolat/ismerkedés, aminek működése nem törvényszerűen a fenti témák boncolgatása során alakul ki.

Ha nem akarod konkrétan kimondani a témaváltást, hozz fel bármit, pl mondd,hogy meséljen magáról,mit csinál a szabadidejében, hol tanult, mikor is végzett stb. Bármi olyan kérdést feltehetsz ami nem a fenti témákra irányul.

2022. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már olyan randim, sőt, szex is volt es majdnem jártunk is, azaz komolyan alakult, de a srác folyamatosan(!)a tájékozottságomat tesztelte, hogy tudok a x helyen a balesetről, mi a véleményem a homiházasságról, plusz ugyanigy politika is, minden ment állandóan.


Tök jókqt elcsevérsztem vele pedig ilyenekről, ADDIG míg világossá nem vált az számomra hogy ő VALÓJÁBAN "fogásokat" keres rajtam, hogy miről nem tudok mikről nem hallottam, erre élezte ki az egészet hogy folyamatosan egy tájékozatlan beszűkült agyúnak akart kihozni és ehhez folyanatosan az önigazolásokat kereste rajtam.


Egy idő múlva teljesen kiérződött az hogy nem ártatlan politikai csevejt folytatunk, hanem tesztel vizsgáztat, mindenképpen buta szőkének akar lenézni.


Ehhez hozzá társultak még azok a ďolgai amilyen lekezelően beszélt az exeiről.


Körvonalozódott rajta egyfajta nőgyülölő jellem.(a nők csak hülyék, buták, ostobák lehetnek), és valójaban EZ miatt nem tudtunk egy normális kapcsolatot létesíteni, hogy az egészből egy normális együtt jarás legyen, fuggetlenul attol hogy amigy hétköznapi témákban meg az életben is tök jól elvoltunk pedig!

2022. márc. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Folyt Szóval amíg csak a témakör zavar az ugy nem is baj, mert idővel úgyis lesznek közös élményeitek, vagy bármi amiről lehet cseverészni vagy humorizálni stb



Inkább a háttere a nem mindegy a témaválasztásának. Hogy mi az oka annak hogy ilyen témákat választ.

2022. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Lehet introvert.
2022. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet,hogy az ilyen beszélgetések azért történnek mert a másik fél tart attól,hogy csend lesz és valami olyan témát hoz fel amiről azt gondolja,hogy el lehet cseverészni.Esetleg nem mer magánéleti kérdést feltenni, és magáról sem szeretne beszélni.
2022. márc. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem korfüggő
2022. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#6

"Inkább a háttere a nem mindegy a témaválasztásának. Hogy mi az oka annak hogy ilyen témákat választ."


Ez is igaz, mert az is benne van a pakliban, hogy vannak olyanok akik ilyen témák mögé bújnak, csak ne kelljen magukról többet elárulni. Csak felszínesebb témákat érintenek (amikben otthonosan mozognak), de mélyebb lelki dolgokról nem igazán akarnak beszélni, vagy esetleg csak egy két szót. Ezért sajnos vannak olyanok akiket ha beleszakadsz, akkor sem tudsz rendesen megismerni, mert az érzéseikről, gondolataikról, lelki dolgaikról nem hajlandóak semmit elárulni (persze nem az első randin).

2022. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!