Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell egy pasit elcsábít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy pasit elcsábítani?

Figyelt kérdés

Azt a tanácsot kaptam, hogy ne kezdeményezzek ha tetszik valaki mert az nem jó, hanem csábítsak. De azt nem tudom hogy kell. Egy visszafogott, csendes lány vagyok, tőlem ez távol áll. Eddig mindig barátkoztam a pasikkal, bevágódtam náluk és csak utána lett valami, de nem csábítgattam soha.


Mit kell csinálni?


2010. szept. 12. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg aki azt mondta, hogy ne kezdeményezz hülye... Sok pasi nagyon örülne ha a lányok nem csak flörtölgetnének hanem modjuk megmondanák ki tetszik nekik...
2010. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én most összeszedtem magam, és kezdeményeztem valakinél. Azt hittem érdeklem, mert nagyon úgy tűnt hogy bejövök neki, de lekoptatott. Ezért nem tudom mit rontottam el, milyennek kellett volna lennem. Unom már, hogy eddig bármikor én léptem először csak csalódtam...
2010. szept. 12. 16:16
 3/9 kkzz ***** válasza:

Igen, de gondolj bele, hogy mi lett volna ha nem te kezdeményezel? Semmi, csak vártál volna a srácra, aki azonban szintén nem tett volna semmit, mert mint kiderült, nem akar tőled semmit. Így legalább hamar kiderült a dolog, és továbbléphetsz.


Nem mondom, hogy mindig jó, ha Te kezdeményezel, de ha a srác már nagyon nem lép, akkor nem rossz megoldás.

2010. szept. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert a próbálkozásaira valszeg nem adtál egyértelmű jelet,és feladta.
2010. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De aztán már én léptem, és nem kellettem neki :D

Mondjuk az is lehet valamiért elment tőlem a kedve, vagy nem is tudom...Áhhh, idegesít ez a dolog.

2010. szept. 12. 20:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a nők azt hiszik ha elmosolyodik, vagy csak a bokáját teszi keresztbe, vagy akármi jelentéktelen hülyeség, akkor abból a férfi már rögtön szerelemre gondol, meg minden. Próbálj valami egyértelműbb dolgot tenni, mondjuk beszélgess vele és hívd el valami összejövetelre, vagy ilyesmi.
2010. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Áhh, nála már nem csinálok semmit, nem kellek neki sajnos.

Mondjuk jótanácsok jöhetnek még, hogy mit csináljak máskor ha megismerkedem valakivel aki tetszik. Bár most egy kicsit elment a kedvem ettől az egész ismerkedős dologtól...

2010. szept. 12. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Megmondod hogy hány éves vagy?: )
2010. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2010. szept. 13. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!