Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet ismerkedni könyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ismerkedni könyen?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy szeretnék egy normális barátnőt csak nem tudom hogy hol lehet megismerkedni olyan lányokkal akik nem csaj 1 éjszakát akarnak végigbulizni... Nyár elején szakítottam a barátnőmel.. 1,5 évet jártam vele csak kihült... Azóta nem volt semmi.. semmi komolyabb... Nem vagyok egy tipikus szívtipró típus de csunya se vagyok... Olyan átlag... Egyszerűen nem tudom hol lehetne ismerkedni... Am győri vagyok.

17/F


2010. szept. 12. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt majd az élet összehozza, ne innen kérj tanácsokat. Bár lehet, hogy a sors úgy hozza, hogy itt ad valaki választ, te megfogadod, és így lesz barátnőd. Ez a sorsnak nevezett izé...
2010. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy egyedül érzem magam... Persze itt van a családom de nem úgy érzem magam egyedül...
2010. szept. 12. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Komoly lányt baráti, ismerősi kőrben lehet szerintem találni. Olyat, akit látásból, vagy akár jobban is ismersz és egyszer csak közel kerültök egymáshoz. Abban én valahogy nem hiszek, hogy odamész az útcán, vagy a buszon valakihez és abból komoly dolog lesz. Nekem alapból fenntartásaim lennének olyannal, aki csakúgy leszólítgat ismeretlenül.
2010. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerkedni a legtöbb szórakozóhelyen, plázában stb lehet...

Hello! Elfelejtettem a telefonszámom, megkaphatom a Tiéd?! Vagy pofon vagy belédszeret!

2010. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

"Nyár elején szakítottam a barátnőmel.. 1,5 évet jártam vele csak kihült..."


mi hült ki? A nyár? Vagy a lány? Meggyilkoltad??!! o.O

2010. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló:

Szellemes voltál... :D sztem rajtad kívül mindenki érti ... te meg csak "menő" akartál lenni de elnézem neked egyefene...

Az értelmes válaszadóknak köszönöm!

2010. szept. 12. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!