Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez?

Figyelt kérdés
minden lány csak első szexig érdekel.
2010. szept. 12. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
M buz1 vagy b@zdmeg!
2010. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Ne mindig csak anyád barátnőid dugd,szedj fel jó csajokat is!
2010. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
valószinű nem akarsz komoly kapcsolatot :D
2010. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem voltál még szerelmes, vagy nagyon fiatal vagy még, vonz az újdonság varázsa, önbizalom hiányos vagy, és minél több csajjal akarsz ezért lefeküdni, vagy hasonlók. Pedig ha jobban megismersz valakit, utána sokkal jobb lesz a szex is, mert már tudjátok mi jó a másiknak ha ismeritek egymást.
2010. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
20 vagyok.
2010. szept. 12. 21:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem voltál szerelmes, ennyi az oka :) Majd idővel elmúlik :)
2010. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
volt 2 hosszabb kapcsolatom, de utánuk nem nagyon érdekelt sokáig tartó kapcsolat..
2010. szept. 12. 21:43
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor lehet azért, mert csalódtál.
2010. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát mert érzelmileg nem kötődsz hozzájuk. A legtöbb csaj nem is nagyon jó másra a szexen kívül, az a lány, aki meg szeretetreméltó meg minden, az meg általában foglalt. Szóval továbbra is töcsköld a csajokat, majd egyszer találsz valakit, akit szeretni is tudsz
2010. szept. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy most van egy, aki tényleg, minden téren jó, nem plázapi::a , de nem tudom.. teljesen elvesztettem azt ami sex előtt megvolt, hogy szeretem, és vele akarok lenni. olyan semleges vagyok most vele szemben is.
2010. szept. 13. 21:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!