Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme apukákkal ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme apukákkal ismerkednem, ha én magam még gyermektelen vagyok?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak bonyodalmakat fog okozni?

28N



2022. márc. 9. 20:59
A kérdező szavazást indított:
Van
Nincs értelme
33 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha kesobb szeretnel gyereket, akkor nyilvan neccesebb ha a masiknak mar van, es mar nem akar tobbet, igen :D persze kerdes h eljut-e egyaltalan odaig a kapcsolat h relevans lesz ez a kerdes, amugy meg mindegy.
2022. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha találsz magadnak egy olyan apukát, akivel ki tudtok alakítani egy kölcsönösségen alapuló szerelmi párkapcsolatot, ahol te is fontos vagy, nem csak a gyerek, akkor nagyon is van értelme.
2022. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Ennyi idősen miért?

Én 32 évesen szültem és majdnem 38 voltam amikor otthagytam a gyerek apját, nekem már opció volt a hasonló élethelyzetű ember. Aztán úgy alakult hogy gyerektelen jóval fiatalabbat találtam.

De 28 évesen (ha nincs gyerekem) teljesen kizárt lett volna egy elvált apuka. Talán akkor is ha egyidősek vagyunk. Ebben a korban még simán a nem elváltat és a gyerektelent akarják az emberek.

2022. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Az a kérdés, hogy hogy viszonyulsz a gyerekekhez és az örök második szerepéhez.
2022. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem egyszerű, de nyugodtan ismerkedj, ha ehhez támad kedved. A gyerek nem betegség.
2022. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Minek nehezítenéd magadtól a helyzeted, ha nem muszáj?

Én 39 évesen se jöttem volna össze gyerekes férfival. Ráérsz akkor is erre, ha már neked is lesz gyereked.

2022. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha el tudod fogadni, hogy a gyerekek bizonyos időközönként nálatok lesznek, ha néha lesz az exxel közös program a gyermekek miatt, vagy esetleg az ex odamegy veszekedni, esetleg elmarad egy előre eltervezett program, mert valami történt a gyerekkel, akkor van értelme.
2022. márc. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha akarsz még gyereket akkor ne tedd. Én véletlen kivétel vagyok de kevés van ilyen így akinek már van gyereke azzal ne jöjj össze ha akarsz még.
2022. márc. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A 7-es jól beszél.

De ugyanúgy alkalmazkodnod kell majd a munkájához, a személyiségéhez a hobbijához, a kutyájához, vagy a betegségéhez, ha éppen az jön sorra.

Az ember komplex kötelezettségek és elfoglaltságok meg preferenciák halmaza, mindenki. (Aki nem, azzal eleve nem ismerkednék.) A gyerek ezek közül az egyik fontos "tétel" azt egyedül te tuthatod, hogy neked ez belefér-e.

2022. márc. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
tud*
2022. márc. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!