Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehetséges ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges ez a felállás ?

Figyelt kérdés
Adott egy okosabb lány és egy kicsit "butácska" srác. Lányok ti mit gondoltok működőképes lenne egy ilyen kapcsolat? Viszont a fiú mellett azzal szeretnék érvelni, hogy összeségében jó indulatú, segítőkész és sportos. Nem utolsó sorban a srác mosolya nagyon kedves és ártatlan. Ti mit gondoltok?

2022. márc. 12. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
nem igazán, h nincs iq
2022. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, jó pár ilyet láttam. De, az kellett hozzá, hogy a srác jól nézzen ki vagy jól álljon anyagilag.
2022. márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szemléltetnéd példával mit gondolsz okosnak és butácskának? Miben jelenül ez meg?


Amit leírtál, hogy jóindulató, sportos, segítőkész kevés egy jó kapcsolathoz. Vonzódik hozzád? Szeret veled lenni, jól el tudtok beszélgetni? Hasonlóak az elképzelések a jövőről?

2022. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Azért fontos lenne tudni hogy mit értesz butácska alatt.

Nekem például jogosítványom, 2 nyelvvizsgám és mesterdiplomám, mégis néha olyan egyszerű dolgokat nem tudok hogy már csak röhögök rajta.

Hiába jó valaki a suliba ha közben nincs józan paraszti esze

2022. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Butácska alatt azt értem, hogy legyen esze de ismerje el ha én valamit esetleg jobban tudok.
2022. márc. 13. 00:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Hosszú távon nagyon idegesítő mikor sok dolgot jobban tudsz, jobban értesz mint a férfi, akire fel szeretnél nézni, akit a támaszodként, biztonságot adó pontként szeretnél érezni.
2022. márc. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mukodhet,ha nem elezed ki a dolgokat.
2022. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5!

Ez nem a butácska fogalma. Ez egy alapvető emberi elvárás

2022. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5: Miért lenne valaki buta azért, mert valamit jobban tudsz nála? Biztosan van olyan, amiben ő jobb nálad, de ettől még nem leszel buta, csak szimplán nem lehetsz mindenben a legjobb.
2022. márc. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!