Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondta hogy különlegessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta hogy különlegessé teszi a dolgot hogy második randin nem feküdtem le vele a lakásán és nagyon értékeli. Igazat mond?

Figyelt kérdés
Második randin együtt főztünk nála majd a kanapén a csókot követően simogatás is volt. Egyikünk sem szűz. Órákig tartott ez és mondta hogy aludhatok nála. Elutasítottam de utána beszélgettünk,jól éreztük magunkat. Másnap írta,hogy köszöni hogy tartottam magamat és nagyon értékeli mivel ez számára még különlegesebbé teszi az egészet és én is különleges vagyok. Mondta hogy várunk amíg akarom és ha szeretném akkor visszavesz. Elég érzelgős a második randink óta. Szerintetek tényleg értékelte vagy csak duma? Ez hogy várunk ez úgy hangzik mintha szerinte már kb kapcsolatban lennénk.

2022. márc. 15. 20:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Szar duma
2022. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is. 43n
2022. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Egy tinilány fantáziái, 38. rész...
2022. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon be akar mászni a bugyidba. Te meg erre csak jobban benedvesedsz. Mi a baj? Ez csak egy szar duma.
2022. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mi lett volna a “jó duma”? Csak mert sokszor olvasom hogy valaki első randin szexel és összejönnek. Érdemes szaván fogni és meglátni,hogy meddig tart a türelme?
2022. márc. 15. 20:46
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
4 órakor azt írtad hogy csütörtökön lesz az első... menjèl aludni
2022. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6-os

Miről beszélsz? Összekeversz valakivel

2022. márc. 15. 21:07
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

Simán lehet. Teszteltem már én is csajt, hogy mennyire könnyűvérű. :D


Szerinted fogd szaván. Menj bele a játékba. Húzd az agyát. Kíváncsi vagyok, hogy meddig bírja és, hogy amúgy tényleg komolyan gondolta-e. :D


(Légyszi írd majd meg privátban a végkifejletet! Érdekel majd nagyon! Köszönöm!:D )

2022. márc. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2022. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akármennyire is szeretnéd hogy így legyen,azt a kérdést nem én tettem fel.
2022. márc. 16. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!