Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet folytatása ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet folytatása ha az első találkozáson nem volt csók?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy fiúval tegnap,de nem csókolt meg csak a 3-om puszi találkozáskor meg köszönéskor.Viszont azt észre vettem hogy sokszor akart megérinteni.Át is ölelt párszor.
2010. szept. 13. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Persze, örülj neki h nem volt nyomulós, ez azt jelenti h bejössz neki és nem akarja elszúrni:)

16F

2010. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

KI VAN ZÁRVA!!!

Még jó hogy lehet, hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni? Nálad az első randi feltétele a csókolózás? Akkor a 2.-é mi? Leszopod?

2010. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaa egyet értek az előzővel!!!!!!!

Egyébként nekem nem is jön be, ha vki már az első találkozáskor meg akar csókolni!!!!

2010. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
elsö randikor miért akarnál smárolni, mikor az ugyis csak ilyen demo, hogy mégis milyen a szimpátia.ha elötte már ismertétek egymást jobban, akkor lehet, meg igazábol bármit lehet, csak ilyen hülyeségeket nem kéne kérdezni.én 4. találkozo alkalmával smároltam a lánnyal, de utána fél órával már cumizott is.
2010. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
igen, énis ezt kérdezem... nálam is igy volt, csak én pasi vagyok. Aztán meg elhajtottak, hogy közölnöm kellett volna szándékaimat akkor... pefffffff
2010. szept. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én még sose csókoltam meg lányt első randin. vagyis de, de őt meg már évek óta ismertem, mert barátságból lett szerelem.

25F

2010. szept. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem az előző pasim csak a negyedik randin csókolt meg, és így még sokkal jobb volt, hogy ennyi ideig húzta.
2010. szept. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Naná, hogy lehet folytatása!:) Inkább örülnöd kéne hogy nem rögtön lekapott meg letaperolt meg hasonló bunkó dolgok. Amúgy első randin egyáltalán nem elvárás a csókolózás, sőt.

:)

2010. szept. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyáltalán nem baj,az első randi tényleg az ismerkedésről szól!Hány éves amúgy a fiú?

2010. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem mindenki smarol elso randin lehet meg folytatas;)
2010. szept. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!