Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit érdemes ilyenkor csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valamivel több, mint egy hónapja találkozgatok egy lánnyal, és elég gáz kezd lenni a helyzet, legalább is számomra...

A lány velem, és egy másik sráccal is találkozgat... Nem akar párkapcsolatot, az egy dolog, csak valahogy kezd zavarni, hogy jár a másik gyerekhez is...

Még, ha csak sexre menne a dolog/idáig 2x voltunk együtt.../, akkor annyira nem érdekelne... De elég sokat találkozgatunk... Nekem nehezebb a helyzetem, mert kevésbé alkalmas, hogy felvigyem hozzánk, a másik ugye meg albérletben van egyedül...

Nem igazán van a lány tisztában magával sem, elég szétszórt is ráadásul...

Tegnap volt a csúcs... egész este együtt voltunk, és mikor hazakísértem jött a telefon a másik sráctól... Aztán fogta magát és ment oda... Na akkor ott ahol voltunk ott hagytam úgy ahogy van...


Mi lesz ebből vajon? Hagyni kéne? Vagy ne törődjek semmivel?


Tulajdonképpen én benne lennék a párkapcsolatban is, de ez így nem fog menni szerintem...


23F a lány 27...


2010. szept. 14. 10:38
 1/5 Holdtündér ***** válasza:

Beszélj vele, mondd el neki mit érzel.

Ha ő így akarja folytatni ahogy van, akkor hagyd, csak tönkre fog tenni.

2010. szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már megtörtént... Ő nem akar párkapcsolatot, de jól érzi mind a két helyen magát...

Mondogatja, hogy fontos vagyok neki, ami talán valós, mert akkor minek húzná az idejét velem? Nem húz le meg ilyesmi, szóval nem használ ki...

2010. szept. 14. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát hosszú távon ez nem nagyon okés. De ha te el tudod fogadni, hogy közben lyuktárs vagy egy másik sráccal, és van annyi önértékelésed, hogy ez nem zavar. Akkor nincs gáz ezzel a "kapcsolattal". Csak ne vedd túl komolyan. Amúgy hosszú távon inkább egy normális csajt keress, biztos fogsz találni.
2010. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rá vagy arra szorulva, hogy "sorban álljál"?

-Felejtsd el a francba - javaslom, - és keress egy lényegesen jellemszilárdabb amazont!

Jobban jársz - hosszútávon!

-Szerintem - nemes egyszerűséggel - nincs lelki ereje megmondani Neked, hogy hagyd a francba... Ennyi az egész!

2010. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megnézem a következő alkalmat, biztos beszélünk majd...


Köszi a válaszokat!

2010. szept. 14. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!