Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet a blackpill okozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet a blackpill okozta hidegzuhanyból felocsúdni?

Figyelt kérdés
Olyan mértékű motivációvesztés ért amióta megismertem a blackpill igazságát, hogy nem látom semminek semmi értelmét, hiszen mindent a genetikád determinál előre, és a helyzeteden nem tudsz változtatni ez alapján. De még reggel felkelni és munkába elmenni is nagyon nehéz. Nem beszélve annak a gondolatnak a rémálmáról, hogy nő vonzódni nem fog hozzám sosem, ez a leglelombozóbb, legkegyetlenebb érzés amit ember érezhet.
2022. márc. 27. 16:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Oké, naponta látom itt... Valaki maximum 5 mondatban összetudná foglalni, hogy mi a blackpill lényege?
2022. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Úgy hogy munkát keresel és nem anyádon élősködsz, miközben a nőket ekézed itt non-stop. Hajrá.
2022. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Sok pénzzel pótolhatod ezeket a dolgokat.
2022. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

2


Egyébként nem tudom kire gondolsz de én dolgozom és elég jól élek.

2022. márc. 27. 16:16
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira jól élsz, akkor minden adott, hogy legyen egy barátnőd. Hajrá!


(Amúgy te már megint az vagy, aki kiír naponta 2-5 incel meg ilyesmi kérdést, aztán szemezgetve néha-néha reagálsz 1-1 hozzászólásra? Mennyire kell ehhez a szinthez magányosnak lenned?)

2022. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció hús-vér emberekkel + a telefonhasználat csökkentése napi 10 óráról max 2re.
2022. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5


Nem azon múlik. Én külföldön élek, simán átlagbért keresek de senki nem azzal kezdi az ismerkedést, hogy átlagbért keresek jó munkahelyen. Az nem szokott túl jól elsülni. Hanem kell egy jó férfias külső, vadász mélyen ülő szemekkel, szögletes pofával és akkor ad esélyt a lány, és ha emellé elmondod, hogy átlagbért keresel és nem segélyen élsz akkor duplán akarni fog majd veled komoly kapcsolatot is, nemcsak fuckbuddy kapcsolatot. Tehát a beugró a külső, aztán, hogy miket érsz el vele függ a személyiségedtől is, attól, hogy hogyan keresel, mekkora baráti köröd van, ismertséged stb. De külső nélkül nem vehetsz részt a versenyben, tehát egy olimpia sprint versenyben sem vehetsz részt fél lábbal, max paraolimpián, de a jutalom is olyan.

2022. márc. 27. 16:23
 8/19 A kérdező kommentje:

6


Az a baj, hogy mióta megismertem a blackpillt mindenhol azt látom, hogy a jó külsejű embereknek mindenhol jobban megy és ezért utálom őket és frusztrált vagyok. Tehát amikor enyelegnek nekik vagy teljesítenek szívességeket vagy mosolyognak nekik vagy elhívják buliba/sörözni, mindig a blackpill jut eszembe és megforgatnám a kést bennük. Persze nem szép dolog ez, nem szép gondolatok, de nyilván csak gondolatok. Mindenki érezte már azt, hogy valakit megfojtana stb, szóval semmi extra.

2022. márc. 27. 16:24
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Na megnéztem már googlel ez a blackpill lookot. Az állvonalon lehet műtéttel alakítani vagy növesztesz egy kis szakállt és ok lesz.
2022. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#8 Akkor próbálj meg komplex emberi lény lenni tényleges személyiséggel, ne pedig egy csökevény aki csak úgy tud életben maradni ha valaki támaszt nyújt neki.


Annyira irigylem azokat akiknek a társkeresési probléma a legnagyobb gond az életében, hogy nem is tudom szavakba önteni. Ölni tudnék érte hogy ez egyáltalán legyen kapacitásom ezen sopánkodni.


Ha ennyire lesújt, hogy a vonzó emberek könnyebben találnak párt, akkor gyenge vagy.

2022. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!