Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 srác (14) aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 srác (14) aki nagyon bejön de kicsit mesze lakuknk 1mástol kb 200kmre már 1 éve nem láttam és nagyon hiányzik hogy hívjam el vhova hogy ne tudjon nemet mondani? (l/14)

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

mond neki hogyha elmegy hozzád, akkor sztrpitízelsz neki, utána meg leszopod.


(sry de az egyetlen dolog amire egy pasi nem mond nemet a penzen kivul)

2010. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mond neki hogy ha nem jössz nem beszélek többet veled vagy v mi ilyesmi:D
2010. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az utolsonak az sztem tul p*csás és engem nem lehet annak mondani + hisztizni se szoktam
2010. szept. 14. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:

és ha viccesen mondod?

miért az elsö meg k*urvás szal inkább legyél p*icsás mint...

2010. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mondhatnád neki hogy nagyon nagyon nagyon szeretnél vele találkozni!
2010. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
irjatok légyszi normális válaszokat
2010. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Eko-chan válasza:
regebben miket csinaltatok eggyutt??? ha joban voltatok nyugodtan elhivhatnad valami ojan szorakozasra, amit meg csinaltatok ha egy kicsit is bir ugysem mond nemet:D;)
2012. nov. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
46%
Mondd meg neki, hogy: "Meghalt anyád, itt van a városban a hullája, el kéne érte jönni mert én nem viszem el neked." - Tuti elmegy.
2016. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Yurakcha (Yurio) *-* válasza:

Cs*szed. 200km az lóf*** (se)!

Én a barátaimtól és kb úgy mindenkitől aki fontos nekem kereken 1115 mérföldre lakok!

Nem kell azért rinyálni mert "sz**os" 200km-re lakik tőled a pasi aki tetszik neked!

Én az őcsémet ennél régebben láttam, legjobb barátnőmet valszeg már többet nem látom mert megy Kanadába, másik az egy nagy kocka szóval őt is ugyan úgy sose láthatom, apám le se sz**ja a fejem. Szóval ennyi. Csak egyszerűen hívd el. Egyik haverom ennyire lakik tőlem és elhívtam egy találkozóra. Megbeszéltük, hogy mostanában nem mert táborba megy és majd mikor vissza jött az után valamikor. Csak hívd el azt csh. 200km miatt most nem fog nemet mondani b***d.

2017. okt. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!