Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sikeres nőket tényleg kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeres nőket tényleg kevésbé merik randira hívni?

Figyelt kérdés

Egy jó vezető pozícióban lévő, sikeres 30 éves nőt kevésbé mernek randira hívni a férfiak, mint mondjuk egy eladó vagy recepciós beosztású nőt?

Azért érdekel, mert sok férfi fordul meg nálam és gyakran elég egyértelmű hogy tetszem az adott férfinak, viszont randirahivas csak néhány esetben történt és mindegyik csak utána Facebookon keresztül utólag...


2022. ápr. 1. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mert félnek tőled.Túl komoly vagy lehet.
2022. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En dolgoztam mar gyárban irodan penzugxi vezetokent.

Simán lazán betalál egy némelyik bátor.


Volt aki a motorjával akart hurvolni haza meg vissza.

Volt aki bemászkált hozzám az irodába csak ugy beszelgetni, ő elotte felmérte a terepet, hogy elhivjon valamerre csavarogni.

Volt vállalkozo aki bemutatkizas elott azzal kezdte hogy ilyet életében nem látott még hogy egy vezető ilyen gyönyörü legyen (tehát ha egy nő szep is meg okos is..)ő nem volt bator elhivni

2022. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*hurcolni
2022. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Tudod mennyi pénz kell egy olyan nőhöz?
2022. ápr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem és igen. Ha az utcán látlak nincs a homlokodra írva, hogy mivel foglalkozol és azt milyen beosztásban teszed illetve mennyire vagy sikeres benne tehát ott megreszkíroznám. Ha pedig például dolgom van annál a cégnél ahol dolgozol és pont veled találkozom akkor az mennyire profi hozzáállás, hogy bepróbálkozom nálad? Arról nem is beszélve, hogy hiába tetszel nekem ha 99 százalékig biztos vagyok benne, hogy ennek nincs esélye. Persze ezt úgy mondom, hogy átlag irodai alkalmazott vagyok egy olyan poziban ahol találkozom a partnercégek vezetőivel. Soha eszembe sem jutott még csak ismerősnek sem jelölni a vezetőket vagy egyéb magasabb pozícióban dolgozót sem. Pusztán azért, mert az élet nem Hollywood főleg nem abban a leosztásban, hogy te vagy a sikeres női vezető én meg a futár a partnercégtől és szerelembe esünk. Persze gondolom te sem ebből a kategóriából várnád a randira hívást.
2022. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kevésbé mernek ha tudják róla.
2022. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább attól függ, hogy emellett az illető nő hogy prezentálja magát. Mert sikeres irodista nők közül is van olyan, aki úgy öltözködik, úgy viseli magát, olyan a kisugárzása, mint egy szomszéd lánynak, még ha csinos is - azt azért többen megkörnyékezik. Mint egy olyat, aki "túl sok meló"-nak tűnik, mert annyira tiptop, látszik rajta, hogy felsővezető (tiptop smink, samponreklám-haj, frissen vasalt fehér blúz, tiptop kiskosztüm / élére vasalt irodai nadrág, magassarkú, aktatáska, főleg ha még láthatóan márkásak is a dolgok stb.).

Társkeresőn meg azért szimpatikusabb a férfiaknak valaki általában, aki kicsit kevésbé sikeres, mint saját maguk vagy egy szinten vannak kb.

2022. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. vagyok, azt kifelejtettem, hogy a kisugárzás mennyit számít - sok vezető nő azért képes ebben a még mindig férfiorientált társadalomban sikeres lenni, mert alapvetően férfiasabban viselkedik legalább az üzleti szituációkban... de sokan azt ugye átviszik a magánéletbe is... nyilván kevesebb férfi megy oda egy férfiasabb kisugárzású, "nincs nekem akadály, mindenkit legyalulok" tekintetű, mufurc arcú nőhöz, mint valakihez, aki bájos vagy aranyos.
2022. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!