Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Letiltott a tinder, bár nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltott a tinder, bár nem tudom miért. Mi a teendő? Dühös kommentek is jöhetnek azoktól, akik jártak már így! xd

Figyelt kérdés

Nézegettem, hova is írjam ki a kérdést, de végül itt maradtam. :) Szóval olvastam, hogy a tinder csinál csúnyaságokat, ennek tudatában regisztráltam. Ma viszont az tűnt fel, hogy akivel 2 perce beszélgettem, eltűnt, mintha törölt volna, illetve az üziket is teljesen felcserélte, olyanokat hozott ki olvasatlannak, amikre már rég reagáltam...


Gondoltam kilépek és belépek újból, hátha csoda történik, erre írják, hogy tiltottak. Nem tudom, miért, mert nagykorú vagyok, nem írtam magamról semmi olyat, üzik is rendben voltak. Bezzeg azt, aki nekem trágár dolgokat ír és jelentem, azt ugyanúgy megjeleníti a tinder, érdekes...


A kérdéseim: ha tiltottak, akkor a fiókom is törölve lett? Tehát nem jelenek meg a pakliban? Lehet újra regisztrálni valahogy? Illetve, ha írok egy kellemes kis érdeklődő üzenetet nekik, akkor van esély, hogy visszaállítják?


Olvastam a szabályzatot, és még mindig fel vagyok háborodva azon, hogy nulla indoklással letilthatnak valakit...



2022. ápr. 7. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ennek örülni kellene. Valószínűleg nem illettél oda és ez jó hír! Kivéve, ha hiba történt.
2022. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem örülök. Volt oka, hogy felmentem, és most ez önhibámom kívül meg lett akadályozva. Semmi meztelen képek, semmi trágár beszéd, aktív felhasználó, bioban nuku ártalmas tartalom...

A kérdésem még aktuális

2022. ápr. 7. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam még tiltást,de üzenetek amiket küldtem nyomban eltűntek.Ilyen volt nem is egyszer.. meg akivel párban voltam,eltűnt.😠
2022. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3# úgy már jártam én is...
2022. ápr. 7. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utóbbi időben engem is "letiltott" a Tinder, de mikor megpróbáltam újra bejelentkezni, beengedett.
2022. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azóta beengedett... nem értem ezt az appot...


Senki ne fizessen semmit erre!

2022. ápr. 9. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!