Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti szoktatok, szerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szoktatok, szerettek kezdeményezni? Vagy a fiútól várjátok ezt?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 7. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én félek kezdeményezni, inkább a férfiakra hagyom.
2022. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem fontos hogy kezdemenyezzen vki mert ha nem teszi nekem abbol csak az jön le hogy nem tetszem, bmnem akar engem 2 szalmaszálat se tenne értem keresztbe.
2022. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*nem akar
2022. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg kezdeményez és válaszra sem méltatjatok, mondjuk zsinórban négyszer, akkor sok értelme van hülyét csinálni magából. Nőknek kellene kezdeményezni, mivel ők döntenek.
2022. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki eléri az ingerküszöbömet (a külső ehhez nem elég, valamivel meg kell fognia...), akkor nem jelent gondot kezdeményezni. Annyi, hogy a konkrét randira hívást a pasitól várom; de eléggé megágyazok annak, hogy tudja, hogy nyitott vagyok rá.
2022. ápr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik egy férfi, akkor jelzek felé, csábítom. Huncut leszek, sugárzom az örömtől, mosolygok. Érteni fogja a helyzetet. Randira hagyom, hogy ő hívjon.
2022. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na ez az amit csak a TV-ben láttam, nem volt benne reszem. :-)
2022. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amennyiben felkelti az érdeklődésem - nem, ehhez nem elég a külső és a pénz se annyira szempont mint ahogy itt hiszik -akkor kezdeményezek. Küldöm a jeleket, keresem a társaságát. Nyilván ez nem random emberekkel történik hiszen általában a kapcsolati hálómat használom, vagyis használtam anno ismerkedésre (ma már házas vagyok szóval inaktív a társkeresésben). Tehát pl nagyobb társaságban, vagy rendezvényen ahol a férjemet megismertem, nem volt nehéz odakerülni a közelébe, és egyből észrevenni hogy őt is érdeklem. A férjem szervező volt azon a rendezvényen és ismerte a barátnőmet és a barátnőm férjét. Úgy osztottam be a programjaimat- én is önkéntes voltam azon a rendezvényen - hogy ott legyek ahol ő. Egy idő után (úgy 2 nap) feltűnt hogy ő ugyanezt csinálja, mert ahova én nem tudtam beírni magam, azt ő is lemondta és átjött az én csoportomba. Áááá kicsit se volt egyértelmű a szándéka :D Teljesen random vadidegenek ismerkedési szándékaira sosem voltam nyitott, társkeresőket sem használtam soha. Nem volt rá szükségem.
2022. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A legtobb helyzetben elvarom, hogy a ferfi kezdemenyezzen.
2022. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szoktam, jól szokott elsülni.
2022. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!