Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pozitív dolog, vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitív dolog, vagy inkább túlzás ha a lánynak aki tetszik virágot küldök egy cetlivel és úgy hívom el randira?

Figyelt kérdés

A Facebookon bejelölöm és ráírok, stb... túl sablonos.

Én 28/F, ő 32/N



2022. ápr. 9. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, mennyire ismer téged. Aranyos ötlet, de csak akkor csináld, ha ismeritek már egymás annyira, hogy ne érezze tolakodásnak
2022. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem ismer semennyire, sem én őt.
2022. ápr. 9. 16:57
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hol lakik?
2022. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl kevés infót adtál meg!
2022. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben inkább a sablonos, de biztos utat választanám. Szerintem beszélgess vele, de a te dönésed.

Kitartok magam mellett, aranyos ötlet, szerintem nem túlzás

2022. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

kis településen élünk, kolléganőm említette hol lakik (ő ismeri, de azt nem tudja hogy nekem ő tetszik), tehát ezt megtudni igazából nem volt nagyon nehéz dolog.

a nő régóta szingli, és nekem megtetszett. nem olyan rég láttuk egymást a városban, és mindketten szimpátiával néztünk a másikra, mosollyal, stb... de egyébként soha nem beszéltünk.

nyilván benne van a pakliban a bukó, de most nem ezzel foglalkozom.

2022. ápr. 9. 17:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Romantikusan hangzik így papíron, de valóéletben nem életszerű. Ha én egy idegentől kapnék ilyet, én rohadtul megijednék, ilyennel szokták áldozataikat elcsalni az emberrablók. Ráadás ha a saját címemre jön, még a saját házamban sem érezném már biztonságban magam.
2022. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 7essel. Én is hasonlóan éreznék..


Szerintem maradj a face-en bejelölős dolognál.



Hagyd ezt a fajta romantikázást kicsit későbbre, mikor már egyértelmű számodra is, hogy szimpatikus vagy neki ..


4es voltam

2022. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Hellmano ***** válasza:
100%
Így idegenként szerintem ez inkább creepy, mint jófejség...ha személyesen ismernéd és beszélgettetek volna már , akkor azt mondom, hogy oké a dolog, de csak így , mert egyszer egymásra mosolyogtatok.
2022. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 harebell ***** válasza:
100%

A nők többsége jobb esetben tolakodásnak, rosszabb esetben ijesztőnek tartja, ha idegentől bármit is kap az otthoni címére.


Ha kis településen éltek, biztosan van lehetőség összefutni vele, megszólítani. Közös ismerősötök is van, talán általa is megismerkedhettek. Ezután küldhetsz neki virágot, amúgy kedves gesztus, hajrá. :)

2022. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!