Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alacsony fizetésű lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony fizetésű lányok körében több az olyan lány aki pár keresésnél jobban szereti a magas a fizetésű pasikat?

Figyelt kérdés

alacsony kereset alatt minimálbér-nettó 250e maxra gondolok


magas fizetés alatt meg nettó 600tól a csilagos égig


2022. ápr. 9. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem butaság a kérdés, mert mindenki szeret jól keresni. Ha van egy nő, akivel jól kijössz és tetszik, de megtudod, hogy 600ezret keres, akkor nem utasítod el, hogy "sajnálom de túl sokat keresel" :D
2022. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem fordítva:

A magasan képzett, fizetésű nők nem adják lejjebb és ez azért jogos is!

2022. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Netto 250E alacsony? Melyik régióban?
2022. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ember keres társat vagy fizetés fizetést?
2022. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre nehéz válaszolni, mert ehhez felmérés kellene.

A kérdésed szerint és a középkategóriába tartozó nő vagyok. Szeretném, ha a jövendőbeli párom legalább annyit keresne mint én, persze ha többet, az sincs neki megtiltva.

2022. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hm. A lányom /21 eves/ eddig minden férfit, fiút visszautasított, hogy "nem vagyok szerelmes". Most van először kapcsolata, hát nagyon nem az anyagiakat meg a vegzettseget nézte. Ez a fiu bejon neki. Szerintem a fiatalok többsége is így van. Szerintem inkább az idosebbekre jellemzo a másik pénztárcája nezese és az ez alapján választás.
2022. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

6.

igen, mert egy 21 éves a karrierje elején tart, ha ügyes és/vagy szerencsés idővel megteremi az egszisztenciáját, egy 30+os férfitól meg talán elvárható, hogy valamit már fel tudjon mutatni, mert nem árt, ha mondjuk családot nem a semmire tervez az ember, de ha még csak nem is lesz baba projekt, akkor is a jó és tartalmas élethez pénz kell, ez már csak ilyen. Ezért találnak nehezen párt a nők, mert nem elég, hogy helyes legyen, vigye is valamire.

2022. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: Ez segítség nélkül nem nagyon megy, főleg ha mondjuk 26-7 éves koráig tanult, pályát váltott, akármi. Én a magam példáján tudom mondani, hogy amikor 5 éve elkezdtem spórolni azt gondoltam "de jó, 5 millióból lesz egy takaros kis lakásom". Aztán mire meglett az 5, már 20ba kerül ugyanaz a lakás. Így elég nehéz.
2022. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!