Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Várjam meg, hogy ő keressen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjam meg, hogy ő keressen?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit pár napja, úgy tűnt, hogy kölcsönös a vonzalom. Számot is cseréltünk. Azóta pár rövid uzenetet váltottunk. Én nagyon szeretnék találkozni vele, de lehet, hogy túl rámenősnek tűnnék, ha ezt mondanám neki. Nem beszéltünk meg semmit, hogy hogyan tovább. Régen volt kapcsolatom, nem tudom, mitévő legyek. 26L

2022. ápr. 12. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
igen
2022. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Lehet én vagyok az őrült, de engem akkor se lehetne elijeszteni, ha az adott lány az ablakból figyelne, amikor alszom :D

Szóval szerintem ha szeretnél találkozni, kérdezd meg tőle nyíltan, mert ha igazán érdeklődik irántad, nem fog megfutamodni ettől :)

2022. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Add magad.


Ha konzervatív típus vagy, akkor légy az, és várj arra hogy ő lépjen. Ha nem lép, akkor meg fogadd el.


Ha nem vagy konzervatív típus, nem veszed komolyan a hagyományos nemi szerepeket, akkor írj rá, és hívd el te.



Van pasi, aki különlegesnek érzi magát és szexinek tartja ha egy nő kezdeményez nála, és van olyan pasi akit teljesen lehangol. Nem tudsz mindkettőnek megfelelni, a lényeg az, hogy olyat találj aki HOZZÁD illik.

2022. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyat találj, aki hozzád illik! Ez nagyon fontos szerintem is!
2022. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!