Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány azt írta nekem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány azt írta nekem, hogy egy hónapig ne írjak neki, ne keressem, mert vizsgázik és nem tud válaszolni. A vizsgája után azonban találkozna velem. Akkor most ejtett, vagy sem?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 15. 20:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Leírta, mit szeretne. Ezen mit nem értesz?
2022. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nem akarja egy új szerelemmel elvenni az eszét, vizsgaidőszakban.
2022. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Személyesen nem ismerem, csak látásból, így ráírtam Instán. Ezt kövrtően egy órát, majd este két és fél órát beszélgettünk.

Kedvesnek tűnt, de azt mondja, hogy legyek türelmes. Egyszer egy lánynál túlerőltettem a dolgot, ezért vagyok óvatos.

Az viszont furcsa, hogy azt kéri, hogy egy hónapra minden beszélgetést mellőzzünk, mert tanul.

Én úgy gondolom, ha akarná, így is lenne rám ideje...

2022. ápr. 15. 20:23
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Elég egyértelműen leírta, hogy mit szeretne. Most őszintén, mi nem világos?
2022. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
12%

Felejtős.

Nem igaz, hogy nincs egy 5 perce bármire is válaszolni.

Csak az időddel szórakozik.

2022. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös, szerintem az a baj, hogy 5 percből nagyon könnyen 10-15-20---órák lesznek.
2022. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Ilyet nekem is mondott egy fősulis barátnőm. Tiszteletben tartottam a kérését, de "ott voltam", olyan formában, hogy észbe tartson. Konkrétan előfizettem neki ebédre, amit minden nap kivitek. Meg behajtottam egy szívességet, és megkapta a kocsijára a parkolási lakossági matricát, albérlőként is.
2022. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ejtett, de azt kellett volna, mert egy kicsit butácska vagy hozzá.
2022. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem mert ha én most elkezdenék kavarni valakivel tuti elb*sznám a vizsgaidőszakot és nem tudnék koncentrálni. Szerintem szimplán ennyi oka. Egy ismerősöm nem rég jött össze a barátjával és tiszta szerelmesek de a csajnak leromlott az átlaga. Van akinek nem okoz gondot de nekem pl. igen.
2022. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
Most őszintén kíváncsi lennék a válaszokra, ha egy fiú írta volna ugyanezt a lánynak. Vajon működne-e a kettős mérce, és ízekre szednék a csávót, hogy miért nincs ideje a csajra, vagy ott is ilyen megértő válaszok születnének?
2022. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!