Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy és mikor jöttetek össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy és mikor jöttetek össze a pároddal?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy mikor számítottatok egy párnak? Megkérdezte, hogy leszel-e a barátnője? Vagy honnan tudtad hogy most jártok?

2022. ápr. 15. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Salsa buliban ismerkedtünk meg, majd először meghívott egy italra, ami alatt nagyon jót beszélgettünk. A következő hétvégén is eljött a salsa buliba, ahol sokat táncoltunk ismer, beszélgettünk. Utána már a randira hívás jött😊 . 17 éve vagyunk együtt 😊
2022. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Ismerkedés elején megbeszéltük, hogy mindketten komoly kapcsolatot keresünk, egyre gyakrabban találkoztunk, együtt aludtunk és ezt követően sem csökkent a lelkesedés.
2022. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Mi már több, mint 2 hónapja randizgattunk egymással, napi szinten találkoztunk, egymásnál aludtunk, de még nem volt kapcsolat. Nekem furcsa is volt így az egész, de sokat beszélgettünk, értettem, miért vár, más pedig nem volt a képben egyikünknél sem. Aztán egyik reggel beszélgettünk, és egyszer csak somolyogva megkérdezte, hogy lennék-e a csaja. Nyilván igent mondtam :D Egyszer egyébként ezidő alatt be akart mutatni az anyjáéknak, de akkor mondtam, hogy én ezt nem szeretném, hiszen még csak együtt se vagyunk. Aztán utólag mondta, hogy ő már ezt is ilyen gesztusnak szánta, amivel megmutatja, hogy magasabb szintre szeretné emelni kettőnk között a dolgot.
2022. ápr. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2012.04.30 vagy 05.01 nem tudjuk pontosan🤣🤷

Exemtol szabadultam meg,a segítségével , elkezdtünk beszélgetni, találkozni. Mi amúgy egy faluba élünk. Első tali után napi szinten találkoztunk,majd a 2 dátum valamelyikén mikor mentünk programra megkérdezte H lennék e barátnője. Azóta is együtt vagyunk.

2022. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Netes társkeresőn ismerkedtünk meg, ő írt rám.

18 napig ismerkedtünk, közben randira hívott, találkoztunk, egy 12 órás maratoni randink volt, rengeteget beszélgettünk, nevettünk, volt csók is, moziztunk, fagyiztunk, aztán kisétáltunk a Margitszigetre, addigra már fogta a kezemet:) már teljesen besötétedett, mire kikísért a vonathoz, még egy megállóra fel is ült velem, annyira nem tudtunk elszakadni. Megbeszéltük hogy találkozunk még, a részleteket majd neten ( akkor még msn-en). Megcsókolt, elbúcsúztunk, leszállt. Aznap éjszaka még 3- ig beszélgettünk neten, miután hazaértünk. Ő már fent volt, és egyből rám írt mikor beléptem. Tulajdonképpen én kérdeztem meg, hogy akkor most mit érez, szeretne e kapcsolatot vagy sem. Azt mondta számára egyértelmű és határozott igent mondott, miszerint mi együtt vagyunk, ha én is így érzem. Így éreztem:)

Így az első randink az évfordulónk.

( Korábban többször volt részem olyan randikban másokkal akik szintén csókot kezdeményeztek, jól el is voltunk, volt aki a kezem is megfogta, úgy sétáltunk, később neten viszont már azt mondták nem akarnak semmit. Ezért nem volt számomra egyértelmű, hogy ő mit akar.)

2,5 hónap után megkérte a kezem, 1 évesen összeköltöztünk, és 6 hónapra rá, összességében 1,5 év kapcsolat után összeházasodtunk. :)

Most már 12 éve vagyunk együtt.:) 36/N, 33/F

2022. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
2020 július munkahely....2021 elvált..
2022. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!