Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy találkozó után már iszonya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy találkozó után már iszonyatosan hiányzik. Ez lenne a szerelem első látásra?

Figyelt kérdés

En vagyok a lany, o a fiu.irogattt an napokban,de mostanaban egyikunk se volt Pesten, igy nem talalkoztunk...

Imadnek vele talalkozni,es ugy atolelnem.....

Sajnos akkor en odavagyok erte, mint lany..ez igy mar nem is jo..ugye?

Emlitette talalkozot tobbszor is,meg szorgosan irogatott, szerintem o is kedvel engem...De nekem o nagyon nagyon hianyzik


2022. ápr. 19. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos akkor en odavagyok erte, mint lany..ez igy mar nem is jo..ugye?"

Azt hiszem ez a kérdésed. Szóval találtál valakit, akiért odavagy, de amúgy szerinted ő is kedvel téged. Szóval rendbe megy minden, és te ezen problémázol. Mi van most az emberekkel, egyel utánad is azon problémázik valaki, hogy minden csodás...

2022. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, problema



Mert ha a lany jobban odavan a fiuert, annak jo vege ugysem lesz. Es en mar most odavagyok erte,egy talalkozo utan

2022. ápr. 19. 12:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok

Lehet magamból indulok ki, de ez miért is baj? Mert a férfiak, bocs fiúk úgyis kihasználják a lányokat? Mindenki kivétel nélkül játszmázik? Vagy miért?


29/F

2022. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lett volna tini kategóriába írni a kérdésed.


"Sajnos akkor en odavagyok erte, mint lany..ez igy mar nem is jo..ugye?"

Nincs ezzel semmi baj, viszont ébresztő! Egyszer találkoztál vele, alig ismered, nem szabad ilyen hamar valakit közel engedni, mert kihasználhatnak és rengeteg csúnya csalódásban lesz részed! Az első szerelem mindenkinek ilyen, légy óvatos!

2022. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyebkent nem alaptalan a kerdesem...


O irogatott folymatosan az elmult napokban. Utobbi egy ket napban mar nem. En ma irtam neki, es mar hosszu orak ota sem vaalszolt.

2022. ápr. 19. 13:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Megérzi a másik fél az önbizalomhiányt, a tapadást,a görcsösséget... Lazulj le és élvezd, légy vidám és kedves! Egyébként is, ez nagyon az eleje, nem tartoztok egymásnak semmivel.
2022. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem pont nem tapadtam ra eddig. Most volt eloszor,hogy irtam neki egyszer
2022. ápr. 20. 00:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi történt veletek azóta?
2022. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lojális típus...én nagyon megkedveltem pedig... Nagyon könnyen túllépett rajtam más lányokkal. Én meg még most is van ,hogy rágondolok...
2022. jún. 7. 01:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!