Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jelenthet valamit ha messenger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet valamit ha messengeren ő sosem kezdeményez beszélgetést?

Figyelt kérdés
Mind a ketten 30 évesek vagyunk. Ismerjük egymást hellyel közel jó ideje. Néhány napja jött ki a lépés rá, hogy beszélgessünk, csináltunk azóta közös programot, elmondtuk hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak de ő pl. Sosem irt még rám messengeren. Hozzám ezt fel neki vagy felesleges? Ő a nő. Vagy egyáltalán kérdezzek rá néhány nap után, hogy lehet e köztünk komolyabb is a kapcsolat ?
2022. ápr. 19. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Sok nő ezzel játszmázik. Várja, hogy te írj, mert az boldogságot okoz. Ezért nem lehet tudni, hogy érdektelen vagy számára, vagy csak erre megy ki a játék.
2022. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem játszmázásnak hívom. Azért nem írok rá a férfira, hogy ne legyek az a nő, aki fut utána, ne adj Isten, ráakaszkodik. Ha már összejöttünk, az más, akkor én is keresem.
2022. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Érdekes ezt olvasni, hogy direkt csinálják ezt nők :D mert amúgy nálam ha nem érzem a nőn, hogy oda van ő is az tökre elveszi a kedvem, szóval ha ilyen passzív valaki, hogy soha nem ír rám abból azt veszem le, hogy nem nagyon erős ez a dolog benne. és akkor én is kicsit lazzábban kezelem. ha lesz valami lesz, ha nem nem. de mondjuk nem igazítom ehhez a dolgaim, meg nem kerül bennem ez kiemelt helyre.
2022. ápr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Nézd, a pasi ír, a nő válaszol. Ha "ugrik az írásaidra, akkor most mi a baj?

A nő így tudatja hogy kellesz neki, te meg úgy, hogy kajtatsz utána, tehát ráírsz.

Ez az egyik oka hogy nem ír.

A másik az, hogy ha ő ír, akkor neki kell a továbbiakat rendezni, leírni, hogy miért keresett, randira hívni stb.

Haramadik ok, ha nekem nőként kellene ráírnom a pasira hogy legyen megint randi, ezzel elveszik előttem a férfiassága, hogy ő a pasi.

Ezt meg ugye nem szeretném, nert kell nekem mint pasi, mert tetszik.

Egyébként meg nem az számít ki kire ír, hanem hogy a nő milyen veled? Hogy viselkedik, kellesz e neki, vagy csak magát kelleti.

Szóval minden élőben dől el.

2022. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
#4 én úgy értem nem az van, hogy randira nem hívja, hanem, hogy soha nem ír ő. Szóval nincs olyan, hogy valami eszébe jut és elmondaná és leírja. Hanem csak hallgat és reagál ha a pasi ír.
2022. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Ez azt jelenti ,hogy vagy valóban tesztel hogy mennyire vagy odàig érte vagy kb 100-an irogatnak rà és nem figyelt fel ràd..Nekem is megvan a taktika erre..Egy ideig teperek 3-4 alkalomnal kezdeményezek ha utàna sincs érdeklődés akkor törlöm/tiltom mindenhonnan..Szorakozzon màssal
2022. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 moozygoo ***** válasza:
46%

hagyd a fenébe, nem érdemes, vagy nem érdekled, vagy játszmázik.

bármelyik is legyen, egyikkel sem érdemes kezdeni

2022. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet sok oka, ettől még simán lehet az is, hogy rád van kattanva. Akár az is lehet, hogy valami más problémája van az életében, ami gátolja vagy leköti épp. De az is sanszos, hogy ha az elején ezt csinálja, sokkal nagyobb valószinűséggel fog egy kapcsoaltban is lesz-rni .
2022. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!