Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak neki, vagy egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki, vagy egyáltalán lenne értelme?

Figyelt kérdés

Mar tobb mint 2 hete, hogy talalkoztam egy sraccal, korombeli 26 evesek vagyunk.

Jol ereztem magam a talalkozon, eleg hosszura is sikeredett,sokat beszelgettunk, nevettunk, setaltunk...

A talalkozo utan megirta, hogy orul nagyon, hogy talalkoztunk, azutan napokon at mindig irt lelkesen, jo reggelt ,jo ejt..hogy telik a napom stb.

Aztan jott neki par elfoglaltabb nap, es minka miatt elutazott masik varosba, emiatt tallakozni sem tudtunk, most pedig azert nem, mert lebetegedtem.

Meg folytatodik a beszelgetes, viszont olyan eroltetettnek erzem...mert van,hogy csak 1 napra ra nezi meg,egyaltalan hogy mit valaszoltam egy kerdesere....


Ha mar nem erdeklodik, annak az is lehet az oka, hogy ismerkedik mas lannyal...

De az is lehet, hogy a talalkozo mivel mar 'regen' volt, igy lehet el is veszett az a kis varazs ,ami kialakult elso talalkozon....



A beszelgeteseket o kezdte legtobbszor,en csak egyszer ketszer. Viszont mindig kommunikativ voltam, es erdeklodo....

Es most is igazabol irtam neki, ha annyira erdeklodne irantam,akkor mar reg elolvasta volna,irt is volna.....


Sajnos tenyleg megkedveltem, de fogalmam sincs mit tegyek...

Lehet nekem is kellett volna beszelgetest kezdemenyeznem ,de o mindig megelozott,reggelente irt koran jo reggelt uzenetet....

Meg a het elejen utalt ra,hogy mar reg talalkoztunk,jo lenne latni egymast...ra is kerdezett ismet a talalkozora,....de mivel lebetegedtem, igy nem tudtam

.most mar nagyjabol jobbna vagyok, tudnek vele setalni egyet...nem fertozo betegseg.


Mit kellene irnom neki....foleg igy,hogy mar vagy egy napja ra sem ment az utolso uzenetemre...ami amugy nem egy lenyeges uzenet, csak egy komment valamihez.....

Csak hat igy kinos irni, hogy meg csak azt sem olvasta el...

Arra gondoltam,ha majd esetleg elolvassa es ir barmit is,akkor majd napokig szandekosan nem megyek ra, vagy meg azutan sem.....es akkor vegleg vege ennek...minek eroltessuk...

De ugyanakkor inkabb invitalnam talalkozora...mert en szivesen talalkoznek vele, csak hat igy hogyan...


2022. ápr. 23. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerinted akar tőled bármit is, ha 1 napig nem olvassa el az üzenetedet?


Ne írj neki. Ha akar valamit, keres, ha meg nem, hát nem. Nem rajtad múlt.

2022. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak azért lett inaktív, mert az jött le neki, hogy te nem érdeklődsz annyira és a héten még próbált is veled találkozót lebeszélni, csak lemondtad. Emiatt szerintem érdemes tenni egy próbát, írd meg, hogy már sokkal jobban vagy és szívesen bepótolnád az elmaradt találkozást. Ha nem ír, akkor tényleg ennyi volt, de legalább tudod, hogy megpróbáltad és nem rajtad múlott.
2022. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, ertelek mindkettotoket, mert valoban,ha ra sem megy egy napig,akkor valoszinu,hogy mar nem erdeklem...viszont magat a beszelgetest o kezdemenyezte erdeklodoen,legalabbis ugy tunt ..aztan hogy hagyta ezt ugy kihalni....


Muszaj volt irnom neki, hogy nem tudok talalkozni,mert nagyon beteg voltam...


Jobban jonne ki,ha o kerdezne ra,hogy talalkozzunk e...igy hogy beteg vagyok, igy meg inkabb nincs ra esely...


De igazabol, szerintem, ha nem irok neki, akkor nem tudom,hogy vajon mit gondol,hogy en erdeklodok e iranta. Szeretnem,ha tudna,hogy en erdeklodom iranta, es latnam..


De lehet nem kellene irnom neki inkabb semmit.....mert hat valoszinu,hogy mar mas irant erdeklodik,engem meg mar el is felejtett

2022. ápr. 23. 14:23
 4/10 A kérdező kommentje:
De minek jatszotta el,hogy erdeklodik irantam, meg tervezgetett programokat....hogyha igazabol mar ilyet tesz,hogy teljes napig ignoralja az uzenetemet.
2022. ápr. 23. 14:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem valóban érdekelted, lehet még most is, csak azért nem tesz bele már erőfeszítést, mert azt érezte, hogy nem kölcsönös. Pont ezért adnék a helyedben egy esélyt a dolognak azzal, hogy most keresd te és ajánld fel te a találkozót. Mivel te mondtad vissza az előzőt, így illem szerint is neked kéne. Ha most arra vársz, hogy megpróbálja-e újra, akkor nagy valószínűséggel ez tényleg ennyi volt. És nem azért, mert csak eljátszotta, hogy tetszel neki, csak nem akart olyan után futni, aki látszólag annyira nem érdeklődik iránta. Persze nincs rá garancia, hogy lesz belőle bármi, ha írsz, de az esély sokkal nagyobb és igazából nincs veszíteni valód. Ő már kezdeményezett elégszer, ha akarsz tőle valamit, most tedd meg te.
2022. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

En ertem ezt a logikat...

Viszont szerintem mutattam,hogy erdeklodom iranta. Mindig,amikor irt,valszoltam, folytattam a beszelgetest. Es tenyleg sosem tudtam reggel irni neki jo reggelt et,mert o irta...meg szerintem ezzel nincs nagy problema...

Azt is tobbszor megerositettm,hogy szivesen talalkoznek vele...

Aztan egyszer csak elkezdte azt,hogy fel napig,vagy egy napig mar nem irt,utana meg igen, es irta hogy elfoglalt volt stb...


Nem szeretnem zavarni, vagy hogy ugy erezze,hogy en eroltetem ezt vele.

Oszinten szolva,igy betegen,azert jol esett volna ha mutat egy kis torodest....En forditott esetben tobb torodest mutatnek,meg ha csak szavakkal is...igaz,megkerdezte,hogy vagyok,de ugy ereztem,hogy csak illembol tette...


Nem tudom,lehet,hogy irni dogok neki,es megkerdezem a talalkozot,de az is lehet,hogy nem....

Foleg,ha erre az utolso uzenetre ra sem megy meg egy napig....akkor minek irjak neki talalkozot? Mar igy is egy napja van annak,hogy ra sem ment az utolso uzenetemre....

Mult heten meg nagy szia,hogy vagy,mit csinalsz,szep napot stb...

2022. ápr. 23. 14:39
 7/10 anonim ***** válasza:
nem olvastam el
2022. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben félretenném a büszkeségem és írnék neki. Legalább akkor kiderül, hányadán álltok. Egyébként is te mondtad le a talit, szerintem neked kellene akkor újra felhozni. Értem azt is, hogy az előző üzenetet sem nézte meg és kellemetlennek érzed, hogy újra te írj neki, de ha erre sem reagál, legalább le tudod magadban zárni és nem pörögsz rajta, hogy mi lett volna, ha...
2022. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a biztatast...


Igy,hogy meg azota sem ment az uzenetemre.... Nem is tudom,hogyan kezdhetnem az irast....szia,hogy vagy..mintha mi sem tortent vokna...es utana megkerdezni a talalkozot...nem tudom,ez tenyleg igy kinos.


De egyebkent lanyok, ha lebetegszetek,es a fiuk epp ezekben a napokban nem keresnek..az rosszul esik,nem? Nekem is jol esett volna egy par sor neha neha .mert irt,de tenyleg csak epphogy....

2022. ápr. 23. 18:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Időközben elvesztette az érdeklődését. Van ilyen.
2022. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!