Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme van annak Tinderen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak Tinderen, hogy egy pasas rám ír egy sziát, válaszolok és utána szétválik tőlem?

Figyelt kérdés
Miért csinálja ezt valaki? Nem azonnal válaszoltam, mert dolgoztam. 5 órával később, de gondolom ez semmit nem jelent. Viszont nem értem, akik ezt csinálják, azokat mi motiválja?

2022. máj. 14. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én továbvinném a dolgot, esélyem van-e? :D
2022. máj. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ronda vagyok, viszont én tudnék többet is írni, esetleg így már jó lennék?
2022. máj. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanezt csinálta vagy 4 csaj..
2022. máj. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom arra számított, hogy majd szórakoztatod és levezényeled helyette a beszélgetést, neki meg elég egy sziát odafingani, hogy aktivizáld magad. Mivel gondolom hasonló effortot tettél bele a válaszüzenetbe, mint amennyit ő, ami teljesen rendben van, ezért inkább a kisebb ellenállás felé ment és unmatchelt.


Nem kár érte.

2022. máj. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobbra huzott mindenkit, nem valogatott. Azt csak a match utan teszi. Egy pillanatra sem akart veled kapcsolatban lenni, de csak most nezte meg, hogy ki is vagy.
2022. máj. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4. Igen. Pont egy sziát írtam. Szerintem egy normális férfi elindítja a beszélgetést. És nem ennyit ír.
2022. máj. 14. 10:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy normális ember*.
2022. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!