Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy ferfival....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy ferfival. Nagyon nagyon jol alakult minden, csodas volt, a masodik feleben mar olelkeztunk es csokolozas - de ha a randin ilyen jol ment minden- akkor miert nem keres ??????

Figyelt kérdés

segitsegetek mert egyszeruen nem ertem…. De tenyleg mi van ilyenkor a ferfi fejeben????!!!


Nagyon sok temank van es lehetne is, eleg szeles az erdeklodesi korunk mindkettonknek es orakig beszelgettunk. Erzodott hogy lesz valami a levegoben a randin (puszik, olelesek, bujas, csokok . Mas nem.) Masnap jelentkezett hogy ez az este nem volt semmi.


Most igy mindent osszevetve, ha ennyire jol sikerult a randi, akkor miert nem keres ?;( nagyon megmozgatott es par nap csend utan en felkerestem ot, 2.5 orat chateltunk, nagyon erdekelnek a dolgai, es azt gondolom tok ertelmesen valaszolt, nem razott le. tudtommal kulfoldon van par hetre. Oke ….de attol meg meg lehet kerdezni a masiktol hogy mi van vele, legalabb par naponta….legalabbis en megtennem. De mar nem teszem mert az nyomulas es mint no, nem fogok futni utana. Ha pedig nem erdekeltem -akkor miert olelget szorosan, miert csokolt meg? Miert kell mondani hogy jok az eselyek arra hogy talalkozzunk meg?????


Ha talalkozok valakivel es nem akarok tole semmit akkor a randi utan elkoszonok es nem reagalok neki tobbet/tiltom blokkolom. Durva de legalabb egyertelmu.



Oszinten. Total nem ertem.


ha nem akar megbantani, vagyis megsem tetszem neki annyira. akkor nem tortentek volna meg azok a szep pillanatok sem. (Nem maszunk ra arra aki nem erdekel..) Megse erdeklem annyira??


Vagy csak szorakozott egy jot, aztan ennyi? :/


Oke tuti bennem van a hiba. eleg ritkan ismerkedek, keves szabadido es meg kevesebb szamomra vonzo ember miatt, szoval azt ereztem hogy szivesen latnam ot ujra. Epp elegge zavar a tudat hogy en kerestem fel ot par nap utan, mert gyanitom sosem keresett volna - azota sem teszi.



#randi #nemolyanbonyolultdologez
2022. máj. 14. 05:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy ő találkozott másokkal is, és egyelőre más jön be neki jobban. Te addig talonban vagy, amíg kiderül, hogy mi lesz. Ha nem jön be, akkor nagy elnézések közt előkerül és randira hív.
2022. máj. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos az, hogy miket mond és hogy megölelt, megcsókolt, manapság már semmit nem jelent.

Az emberek gátlástalanok, inkorrektek, önzőek, ès azt sem érik fel ésszel, hogy a másiknak fájdalmat okoznak.

Képesek pár kellemes pillanatért is pofátlanul, gátlástalanul hazudni. Ők nem érzik úgy, hogy magyarázattal tartoznának. Elvették, ami kell, és mint aki jól végezte dolgát, felszívódnak. De annyira azért nem, hogy elmondja, bocs, de nem, csak szimplàn nem válaszol.

Sajnos azt kell mondjam több èvnyi társkeresőzés után, hogy durvàn le vannak aljasodva az emberek. Se kognitív, se érzelmi intelligencia. 🤮🤮🤮

2022. máj. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy az 1-es írta. Tetszel neki, de más jobban tetszik.
2022. máj. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Hagyd a francba, másokat is interjúztat.

Aztán ha felhív vagy ír két hét-három múlva, (mert mondjuk nem jött össze mégsem a másik, de ezt nyilván nem fogja neked leírni így), akkor is hagyd a francba majd.

2022. máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
két-három hét múlva, bocs, csak elírtam
2022. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
na legalabb emnyivel is beljebb vagyunk, hogy mi a helyzet. Koszonom nektek a valaszokat.
2022. máj. 14. 10:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Várj és ne keresd.

Ha érdekelted, megfogtad, úgyis felbukkan.

Ha meg nem, akkor tudni fogod.

2022. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

szerintem mar tudom


Felnott emberek vagyunk, elaz elet megy tovabb :)

2022. máj. 14. 20:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként hidd el, mindenkivel előfordult már, hogy tényleg tökéletesnek érezte a randi(kat) és aztán mégis hopp eltűnik a másik.


Saját tapasztalatom, hogy aztán nincs jobb és vissza is jönnek. Úgyhogy tudom, mire gondolsz amikor azt mondod, hogy tényleg láttad rajta, hogy ő is nagyon akarja ezt.

2022. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de ha mas valaki jobban tetszik neki akkor minek jonne vissza hetek mulva :D
2022. máj. 14. 22:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!