Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány azt válaszolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt válaszolja hogy talán ráér, miután elhívtam találkozni, akkor mekkora eséllyel fog tényleg összejönni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 15. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi nem fogjuk tudni megmondani. Ez lehet sejtelmes, szexi "talán" és lehet "le akarom rázni talán".
2022. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűleg nulla eséllyel.
2022. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is feltétlen a találkozás a kérdés, hanem hogy akar-e többet. Nézhet egy sokadik hülyének is, akitől megint ingyen kaját/meghívást kap (nem egy ilyen ismerősöm van).


Ezt nem lehet megmondani, majd meglátod. Csak tartsd észben ezeket.

2022. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ, hogy alakul a nálad jobban kinéző vonal, akit/akiket még épp futtat, ha az elhal, akkor talán = igen.
2022. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Hat nem tudom te hogy mukodsz de en mar minden apro jelre aminel erzem hogy nem biztos bennem elkuldom oket lehet akarmilyen jo no. Egyetlen egyszer neztek hulyenek kellett is tanuloleckenek. Nincs talan meg lehet meg sokat dolgozom meg semmi ilyesmi. Vagy igen vagy nem. Hidd el ne huzd a sajat idodet es tanulj masok hibajabol.
2022. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5


Ez mondjuk tényleg nem rossz tanács. Én is sok kínlódástól megmenthettem volna már magam, ha nem akadok le kétértelmű fаszságokon.

2022. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt olyan, hogy a lany annyira odavolt ertem, hogy kepes volt Pestrol videkre levonatozni este 10 kor ugy, hogy masnap reggel 7 kor kezdett dolgozni Pesten, majd az elso vonattal ment is vissza. Sajnos en voltam aki nem akarta folytatni, mert nem voltam szerelmes. Az utobbi honapokban meg egy sokkal rosszabb kategorias no nezett hulyenek honapokig, aki fele viszont valamier voltak erzelmeim. Folyton lemondogatta a talikat, de veget vetni nem akart. Persze 4 honap utan derult ki hogy rajtam kivul tobb vasat tart a tuzbe. El lett volna o ugy hogy egyszer velem megy hotelbe, egyszer meg a Pistivel.. Vegul en mondtam hogy itt a vege, es o is hivatkozott arra hogy sokat dolgozik es nincs ram ideje persze:D Semmi ilyesmit sose higyj el. Ha valaki teged akarjon akkor az tegyen is erte ne add le a ferfi onbecsulesed mert az az elso. Aki szorakozik azt el kell kuldeni a k..va anyjaba mar az elejen. Ennyi. 5 voltam
2022. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!