Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki lenne, ha elhivnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne, ha elhivnám kávézni az orvosom?

Figyelt kérdés
Manapság gáznak számít, ha nő létemre megkérdezem tőle, hogy megiszik-e velem egy kávét? Illetve, ha visszautasitja akkor az később rossz hatással lenne az orvos beteg kapcsolatra? mert én akkor nagyon szégyellném magam, nem tudom mit tegyek.

2022. máj. 17. 18:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%
Meg hát. 🥒
2022. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg hogy kijött a kàvetitiszed , és csak úgy múlik el ha eljön🙂


Ha nekem lenne valaki aki, akár egy kicsit is tetszik bejatszanám, lesz ami lesz, mondjuk én FFI vagyok

2022. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1# Nem mindjárt arra kell gondolni.. :D


2# Persze, alapvetően én is úgy vagyok vele hogy egy kérdés nem nagy dolog, de ha nemet mond akkor utána ha megyek hozzá betegként az milyen lenne már?

2022. máj. 17. 18:29
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

De a doki is arra fog gondolni. Első jol látja 🤣


Ez a meghivhatlak e egy kávéra kerdes ma már ugyanazt jelenti mintha szexre hivnád🤣

2022. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Értem, nos akkor mi lenne a jó kérdés, hogy ne tűnjek rámenősnek, és ami nem ciki, ha visszautasitja?
2022. máj. 17. 18:58
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Eleve szemelyesebb hangvételu bestelgetes kéne legyen. Pl.ki merre lakik vagy jár haza, vele mi van hogy van, milyen körökben mozog netan pl.jár e lovagolni vagy akármi sportra, vagy hajózni motocsónakozni, ez most aktuális a nyarálási téma is, aztan lesznek kapcsolodási pontok, hogy jé azt te is ki akartad már próbalni.

Szoval kerdezni hogy van doktir ur mi van a gyerekekkel mit csinálnak nyari szunetben vagy nyáron is praktizál e vagy pihen bla bla

2022. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem lenne ciki szerintem. Jó, ha visszautasít, egy kis ideig kellemetlen, de ha meg sem kérdezed, akkor örök kérdés marad a mi lett volna, ha.
2022. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
19%
Ezek szerint jól néz ki. Gondolhatod, hogy hozzászokott már ehhez, egy leszel a sok közül. Ha jól nézel ki, meg még igent is fog mondani. Más is így csinálja úgyhogy nyugodtan hívd el.
2022. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem két intelligens, felnőtt ember nem problémázik ilyen miatt. Mármint, tudja helyén kezelni a picit kellemetlenebb helyzeteket is. Ezt arra értem, ha visszautasítana. De ha meg sem próbálod, sosem derül ki, hogy lehetne-e köztetek valami.
2022. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Hát éppenséggel nem nézek ki rosszul, és úgy érzem szimpatikus vagyok neki, de lehet csak be beszélem magamnak, ahogy mondani szokták.

Tehát kávé meghívás helyett jobb lenne ha mondjuk írnék neki, hogy van, és egyéb semleges témák? Nem akarok túl tolakodó lenni, de szeretném a tudtára adni, hogy nekem is szimpatikus.

2022. máj. 17. 19:28
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!