Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járogatásnál el szokás mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járogatásnál el szokás mondani ki mire költi a pénzét vagy ez meddig tabu téma?

Figyelt kérdés
Amikor járogattok, meddig tabu, vagy nem illendő el mondani egymásnak kinek mennyi a be vétele és mire mennek el a kiadásai?

#pénz#párkapcsolat#randizás#szokás
2022. máj. 19. 21:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én beszéltem róla, és akkor elkezdett pénzt kérincsélni tőlem, nem volt jó ötlet.
2022. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy mit takar nálad ez a szó, hogy "Járogatás"?


Egy tartósabb kapcsolatban már nyilván meg lehet beszélni az ilyen jellegű dolgokat, illetve problémákat is, ha adódnak. De mindaddig ameddig csak ilyen kezdeti találkozós fázisban van a kapcsolat vagy a viszony addig totálisan felesleges.

2022. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Mindenki azt mond el amit akar, legalábbis nálam nincsenek tabuk. Egyvalamit utálok és az pont a tabuzás ,ha valaki ilyen görcsösen körülményesen kitalálja, hogy erről vagy arról most még nem lehet beszélni.
2022. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Engem csak komoly kapcsolatok érdekelnek, és amikor ismerkedés megy, aztán randizgatás, és ha minden klapol akkor össze költözés.
2022. máj. 19. 22:28
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez fokozatosan derül ki.

Nyilván amíg csak "járogatás" addig nem talál ki az ember, de az összeköltözés napjáig se vár vele.

2022. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ember eleve beszél magáról, hobbijáról, mit csinál szabadidejében stb, ebből azért lehet következtetni arra, hogy mire is költi a pénzét.
2022. máj. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

K.rvára utálom ha valaki a zsebemben turkál! Majd én elmondom magamtól amit el akarok mondani.

Egyébként bocs, de nem gondolod kicsit túl a dolgokat??? Mintha valami menetrendet akarnál követni, azt nem akarod előre meghatározni, hogy az első találkozót követő hányadik év, hányadik napjának, hányadik órájában legyen lánykérés, meg gyerekvállalás? Az élet k.rvára nem így működik!

Te most élni akarsz, a szerelmet, a boldogságot akarod, vagy van egy ütemezett képet a fejedben és a behelyettesíthető x-hez keresel egy pontos nevet?

2022. máj. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló ne rajtam töltsd ki ha bárkivel bajod van.

Nekem ez a próblémám és mivel ezt nem tudom meg beszélni senkivel ez az oldal azért van hogy itt bárki bármit meg beszélhet, de a te kötekedős incel fajtád folyton tönkre teszi ezt az oldalt, csak mert itt vezetik le a feszültséget és a bajukat.


Mi van ha valaki nem akar se bunkó se faggatos lenni, mert jól neveltnek nevelték, és nem akar majd össze költözéskor nagyot csalodni hogy pl egy szerencse játékossal vagy ki tudja mi fajtával költözött össze.

Azért jó ha az ember valahogy meg tudja ki hogyan szokott vele bánni vagy bunkoság nélkül meg tudni a dolgokat.

2022. máj. 20. 05:45
 9/18 anonim ***** válasza:

Amíg nem élünk együtt, egy háztartásban, nőként is tök indokolatlannak tartom anyagiakról beszélni...


Távkapcsikában meg heti 2x kávézós dugásra összegyűlve komolytalan ilyesmiről beszélni. Ezekre a dolgokra akkor van szükség, mikor nem csak elővenni akarjuk egymást, hanem mikor több időt töltünk egymással, mint külön.

2022. máj. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#8 oh erre van nagyon egyszerű recept - megismered a másikat mielőtt összeköltöznél vele. Ettől még ne turkálj a zsebében mert azt fogja gondolni hogy csak a pénzre hajtasz. Látod hogy van-e munkája, jövője, sac/kb. olyan szintű egzisztenciája mint neked a nélkül is hogy a konkrét forintokról faggatóznál. Ha te ezen a szinten is túl akarsz lépni azt nem fogják jó néven venni az emberek.
2022. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!