Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idősebb (45+) férfiak! Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb (45+) férfiak! Ez mennyire lenne zavaró/kizaro ok a fiatalabb kiszemeltetekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok es esti suliba jarok munka mellett. Sajnos kamaszkorom nem a nagykönyv szerint alakult es félbehagytam a gimnaziumot. Még nincs köztünk semmi, de eleg nyilvanvalo, hogy szeretne (en is), viszont tartok tőle, hogy ennek tudatában nem a felnőtt nőt fogja látni bennem es csak ratesz az amugyis nagy korkulonbsegre. O diplomas, ertelmisegi férfi.
2022. máj. 22. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Csak szexre kellenél,ott meg nem számít mennyire vagy iskolázott.
2022. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem fogja zavarni! Úgyis csak dugni akar veled, ahoz meg nem kell diploma.
2022. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok 45 éves férfi, 31 vagyok, de:

Én is estin érettségiztem, munka és műszakozás mellett. '18-ban végeztem. Az osztálytársaim kb fele 30-40-50-es korosztály volt, akiknek volt gyereke és per családja. És sok ilyen embert ismerek. Ezt figyelembe véve nyugodtan könyveld el magadban, hogy bármit is gondoljon az úriember rólad, az nem azért van mert 45+-os, hanem mert az a magánvéleménye. Remélem segítettem kicsit. Normális ember nem fog elítélni azért, mert teszel érte, hogy előrébb juss. Inkább értékeli. Ettől függetlenül gondolhatja azt, hogy neki már van stabil egzisztenciája és hasonlót vár el a partnerétől. De ez valahol jogos. Nem látni ismeretlenül a fejébe, így ez csak akkor derül ki, ha jobban megismered.

2022. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha pusztan szexrol lenne szo, fel sem tettem volna a kerdest, meroben konnyebb szituacio lenne🙃
2022. máj. 22. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne.
2022. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A ferfiakat alatalaban csak az zavarná ha ki akar dobni nincs hova menned.

Ezert fontos nekik hogy a nő minimum önelláto legyen es ha gyerekkel akarná kidobni gyereket is tudjon eltartani egyedul.

2022. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!