Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha egy foglalt nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy foglalt nő ilyet mond, az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Ha egy foglalt asszony olyanokat mond, hogy sokat gondol rám, akkor is ha a férjével van, meg hogy mostanában nem alszik jól mert bűntudata van miattam, meg szivecskés fejekkel reagál a bókjaimra, az szerintetek mit jelent? Sokszor ő szokott rám írni, keres, és mondja hogy hiányzom ha épp nem írok vissza. Ugyanakkor meg férje van.. szerintetek, ilyen jelek alapján lehet esélyem nála, ha elég kitartó vagyok és türelmes? Azt hozzá kell tegyem szerintem hogy gyakran kap tőlem ajándékokat (nagyobb értékben), és elmondása alapján mindig eltalálom az ízlését, de nem tudom hogy ez mennyire igaz, esetleg csak udvariasság tőle). A múltkor pedig azt mondta hogy szereti az illatomat mert miután ölelkezünk, sokáig szokta magán érezni, csak fél hogy otthon lebukik. Egyik alkalommal meg hülyültünk, és valamit mondtam neki amire ő viccesen megjegyezte hogy szerinte nem merném előtte levenni a pólóm. Nem tudom mire vélni ezeket a jeleket, amik talán nem is jelek, csak belelátok valamit ami nincs. Szerintetek, ennyiből ti mit gondoltok? Vagy nagyon káosz az egész, és inkább fussak neki a kérdésnek újra? :)
2022. máj. 22. 20:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Mire szeretnél esélyt?

Amúgy a drága ajándékokkal sokkal gyorsabban le fog bukni, mint ey öleléssel.

2022. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
akárhogy próbálom nekem nemsikerül szívet formálni az arcomra.
2022. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nos, úgy néz ki, szabad elötted a pálya. Már ha férjes nő szeretője akarsz lenni.
2022. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 harebell ***** válasza:
100%
Ha elég "kitartó" vagy és "türelmes"? Gyakorlatilag felkínálkozott neked, csak azt várja, hogy te lépj, úgy bizonyára kevésbé érezné magát felelősnek.
2022. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy számára közömbös, de attól még nem feltétlen akar többet is tőled mint a férjétől.
2022. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Felkínálkozott, és "szabad a pálya"? Akkor szerintetek ha legközelebb találkozok vele akkor próbáljam meg megcsókolni? Egy ideje már érzek erre késztetést, csak valahogy nem mertem..tök ciki tudom :/
2022. máj. 22. 21:36
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, próbáld meg.
2022. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"nem feltétlen akar többet is tőled mint a férjétől."

Hát nekem annyi elég lenne :D

Ja, amúgy azt elfelejtettem leírni, hogy - pontos kort nem írok mert nem lényeges szerintem - én vagyok a fiatalabb, a nő kicsit idősebb, a férj meg sokkal idősebb

2022. máj. 22. 21:39
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég lenne, akkor meg hajrá. :) Nem fog vissza utasítani.
2022. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"Igen, próbáld meg."

Lehet amúgy hogy ő is sejti hogy valami lesz kövi alkalmommal amikor találkozunk, mert mintha kicsit vonakodna. Azért bele tudom képzelni magam a helyzetébe, hogy milyen érzés neki hogy esetleg megcsalja velem a férjét, de azt nem tudom hogy milyen következmények lesznek. Ha lebukik az tuti gáz. De mondtam neki, amit itt is megkaptam válaszként, hogy a tőlem kapott kapott ajándékokkal is le fog bukni, plusz szerintem az is elég gyanúgy ha folyton zaklatott otthon és gondolkodik. Gyakorlatilag saját magának nehezíti ezt az egészet

2022. máj. 22. 21:50
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!