Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehengerlő csajozós szöveg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehengerlő csajozós szöveg, amivel egyből találkára lehet hívni a csajszikat?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, ha a kifinomult és stylusos csajozási methodusaim nem jönnek be, akkor váltok, és a meglepetésszerű, szinte rajtaütés ambush hatású attackjaimat fogom bevetni a rendez-vous-ra hívás érdekében!

Ti mit szólnátok, ha sétálnátok az utcán, és egyszerre egy hirdetőoszlop takarásából elétek szökkenne egy nemes arcélű, vonzalmas alpha male, és ezt süvöltené felétek lelkes baritone hangon:

- Az én nevem Bármi Áron, meghódítlak bármi áron!

Erre mivel lépnétek?



2022. máj. 24. 10:22
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
91%
Hát te nagyon szánalmas gyerek vagy. 😃 Nincsenek hatalmas igényeim a férfiak felé (igaz, te még csak kisfiú vagy), de a tesztelgetéseiddel úgy kibsználak, mint macskát szrni.
2022. máj. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Na, de akkor igazam volt?! :D Akkor tényleg vannak diplomás vs nem diplomás kérdéseid is? :D


Amúgy nem merlek megdícsérni, mert tartok tőle, hogy rögtön a phejedbe száll, de tény, hogy színfolt vagy. :D

2022. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Oh, a diploma nekem nem számít, én csak a beautifullosságot és nyitottságot, natürlich intelligentiát nézem a csajhölgyikékben :)
2022. máj. 26. 12:21
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Naaa, ne értelmezd már direkt félre :D

Te latolgattad, hogy a diploma megléte használható-e csajozáshoz.

2022. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Én a creative szövegeimre támaszkodom, nem a diplomára ;)
2022. máj. 26. 12:31
 26/33 anonim ***** válasza:
53%

De attól még szoktál ilyen kérdéseket kiírni, nem?



Emlékztetőül:


"Melyuk vonalon érdemes tovább fejlődni? Melyik trollkodástól indulnak be a csajok?


Pua-csábítás?


Rapszöveges randira hívás?


Diploma vs diploma nélküliség?


Nice guy-téma?


Alpha male versikék?"

2022. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
D-kosar is Balazska volt. Amikor 2 mondat fole megy a valaszokban, akkor rendszerint lebukik. Azert kell a sok nickname neki, hogy ne legyen idokorlathoz kotve, hogy milyen sebesseggel irhat ki uj kerdest. Amugy szanalmas mar ez a rengeteg enje, mert az osszes torz, degeneralt, ostoba.
2022. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Pff, az alcoholista Balázska a nyomomba sem érhet...
2022. máj. 27. 20:53
 29/33 anonim ***** válasza:
Ez igaz :) De ettől még lehettek ugyanaz az ember - ha mindegyik karakter csak egy-egy alteregó :)
2022. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Csakhogy én mindig igyekszem creative lenni... falusi csujjogatás, stylusos gentleman szöveg, humouros rap... Balázska meg csak nyavalyog hogy neki nem jut nő az alcohol mellé!
2022. máj. 28. 07:57
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!