Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nagyon szép nőnek felesleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon szép nőnek felesleges bókolni?

Figyelt kérdés

Egy tényleg nagyon nagyon szép nőt a férfiak rendszeresen körül rajonganak és emiatt tisztában van az adottságaival…


Valamint valószínűleg nem én lennék a legkreatívabb a bókolásban, a nagyszámok törvénye alapján, biztos vannak akik ezt is egyedien tudják csinálni (én nem).


Így az a legjobb ha nem bókolok neki, nem?


Ha a helyébe képzelem magam, nekem unalmas és frusztráló lenne hogy folyton mindenki dicsér…


Egy ilyen nőnél pont az lehet a plusz, ami felkelti a figyelmét, ha figyelmen kívül hagyom a külsejét és próbálok minél inkább a személyiségére koncentrálni.


Vagy rosszul gondolnám?



2022. máj. 26. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőtől függ.
2022. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Altalaban a legtöbbet magukra adó nők pont önbizalomhianyosak azaz szüksegük is van a bókokra es a legfontosabb a saját párjuktól.


Ritka az a magabiztos nő aki nem akar kiemelkedni es nem a tarsadalmi visszajelzesek bókok hatarozzák meg hogy saját magát milyennek tartja

2022. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
*Aki smink nélkul ki mer menni az utcára az már jo jel hogy nem egy bizonytalan jellem.
2022. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

"próbálok minél inkább a személyiségére koncentrálni"


Egy tanács, sose hallgass nőkre, ez tipikus női duma. Egy nyálgép niemand férfi mond ilyet csak. Egy nő jól akar kinézni, azt akarja, hogy tetszen és jóképű nagyfarkúak kúrják szét.

Bókot kapni meg nem mindegy kitől kap egy szép nő. Egy rondától ez zaklatás kategória. Egy jóképűtől meg egyenes út az ágyba. Ha nem hiszel nekem és hülye nőknek akarod elhinni a mesét lelked rajta, de egyszerűbb, ha csak simán te magad megtapasztalod kinek is van igaza. Már az is elég ha kimész az utcára és megnézed szép nők kikkel vannak. Nem épp olyanokkal, akiknek foglalkozni kell a belső tulajdonságokkal ;). Nem is érdekel az senkit.

2022. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A legkedvesebb dolog azt mondani hogy szeretlek. Mindenki tudja mondani, mégis megmelengeti az ember szívét.

Nem azért bókólsz hogy kreatív legyél, vagy tisztába hozd őt az értékeivel. Hanem szimplán csak azért hogy neki jól essen.

2022. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a bók mindenképpen jól esik, nyugodtan bókolj neki, persze azért ne folyamatosan, csak egyet-egyet szúrj be.

Az fontosabb, hogy őszintén jöjjön, ne legyen mesterkélt. Kreatívnak nem muszáj lennie.

2022. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert úgysem lehet az "enyém".
2022. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!