Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nő létemre gáz leszólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre gáz leszólítani egy pasit, aki megtetsztett?

Figyelt kérdés
Konzervatív neveltetést kaptam és ez még mindig távol áll tőlem. Pedig nagyon tetszik most valaki. Szerintem én is tetszhetek neki, de ebben biztos nem vagyok.

2022. máj. 31. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nyugodtan szólítsd le.
2022. máj. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy lenne gáz, sőt még biztos örülne is neki. (Magamból kiindulva...)

Az meg nincs kőbe vésve, hogy csak a férfiaknak lehet lépni... :,D

2022. máj. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz de mi a szituáció? Utcán vagy metróban? Vagy munkahelyen?
2022. máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagy gáz. Inkább vegyél macskát.
2022. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert mit veszíthetsz vele?

Mindig azt mérlegeld, ez 5 év múlva számítani fog?

Ha esetleg kosarat kapsz (nyilván azt kívánom neked, hogy ez ne így legyen), akkor 5 év múlva már el is felejted szinte.

Ha pedig neki is tetszel, lehet, hogy 5 év múlva már boldog család lesztek. :)

2022. máj. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ma már simán ismerkedhet így egy nő.


Esetleg, ha férfiként adhatok tippet: még jobban jön ki, ha valamiben a segítségét kéred. Pl. ha utcán szólítanád le, akkor megkérdezed, merre van a vasútállomás vagy ilyesmi. Aztán, ha veszi a lapot, lehet, hogy lelkesen oda is kísér, nehogy eltévedjél. :-) A férfiakban van egy gyengéket védelmező, segítséget adó ösztön, és szívesen segítenek másoknak, pláne, ha ezzel megmutathatják, hogy ők erősek, okosak, tájékozottak, talpra esettek.

2022. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz
2022. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 BohócKolbász ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Bármi is kisülhet belőle, lehet életed leghosszabb kapcsolata lesz. Próbáld meg, akár ötletet is tudok adni, mindezt a lehető legkomolyabban írom a nickem ellenére. :D
2022. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8 Nem muszáj privátba, itt is írhatod, kedves BohócKolbász. :D


Szerintem sokan szeretnénk tanácsokat kapni, mert én is például egy nyuszi vagyok a kezdeményezéshez, és nem is megy jól.

2022. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 BohócKolbász ***** válasza:
52%

#9 Okéé, kissé fura név beismerem. De hát sosem voltam humorérzék szempontjából normális :D

Ebben a "nő szólít le férfit/ír rá férfira"-témában tudok segíteni. Több alkalommal fordult már elő ilyesmi, naa nem tucatszám. 1-2 esetben. Így azért tudom mi az ami beválik és mi az ami kevésbé meggyőző. Nem árt tisztában lenni azzal hogy ez egy ember tanácsa, így általános javaslatként érdemes ezeket figyelembe venni. Nagyrészt működnek. Persze aláírom hogy néha én is izgulok, de ez természetes reakcó. :)

2022. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!