Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25-30 évesen mekkora előny az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 évesen mekkora előny az ismerkedésben férfiként, ha saját lakása van az embernek, ahol egyedül lakik?

Figyelt kérdés
Akár szülőkkel lakáshoz, akár albérlőtárssal lakáshoz, akár egyedül bérléshez képest. A lányoknak erről mi jut eszébe, ha megtudják ezt a részletet? 25-30 éves férfi, szóval kb. 20-30 évesekkel ismerkedik.
2022. jún. 5. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Semekkora. Kinézet számít.
2022. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

25 éves nő vagyok, nekem annyi előnye van, hogy nincs szobatársa, lakótársa, tehát bármikor, bármit csinálhatunk nála. De ez ugye egy egyedül élős albérletnél is megvan.

Az hogy saját vagy sem, engem semmiben konkrétan semmiben nem érint. Főleg ismerkedésnél.

2022. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Ha amúgy is pozitív rólad a kép, akkor tök jó, de ha nem, ettől nem leszel vonzóbb.


A te lakásod, másnak ez nem ad biztonságot a saját életében, legfeljebb van egy hely, ahol nyugodtan együtt lehettek és ennyi az előnye. Sok fiatalnak nincs lakása, de ez mindenkinek a saját életében probléma, egy lakással rendelkező partner nem segít ezen a problémán.

2022. jún. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hellmano ***** válasza:
25%
Fogadj magad mellé valami egyetemista csajt azt szállásért dughatod , rengetegen keresnek ilyent.
2022. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


Azok a nők megkövetelik, hogy amúgy jól nézz ki, rondával nem fognak dugni. Saját tapasztalat ;).

2022. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valahogy nálam ismerkedésnél nem szokott feljönni, hogy kivel lakok együtt, meg egy csajt se zavart, engem se zavar ha a csaj otthon él meg az se ha nem, csak ne azt kelljen hallgatnom már ismerkedés elején hogy drága az albérlet.
2022. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Én is lakótárssal kezdtem a pályafutásom albérletben egyetem után, hiába IT szektorban dolgoztunk mindketten haverommal és kerestünk elfogadhatóan pályakezdőként mégse volt hú de sok. Logikus volt. Ő nagyon jóképű, hozzá így is jártak nők elég gyakran vagy hozott haza buliból nőket úgy, hogy én is mentem haza velük a taxiban :D. Kinézet számít nem az, hogy egyedül laksz és van lakásod vagy sem.
2022. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is bejön a pasi, akkor ez egy plusz pozitívum. De ha amúgy nem jön be, akkor pont leszarom a lakását.
2022. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"A lányoknak erről mi jut eszébe, ha megtudják ezt a részletet?"


Örülnék, hogy lehetünk felváltva nála és nálam, egyikünk sem húzza le a másikat.

2022. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az az előny ha egyedül lakik mert akkor bármikor átmehetünk egymáshoz nem kell zavarni mást, de az, hogy a sajátja az nem befolyásoló tényező. :)
2022. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!