Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek első randikor kiderüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek első randikor kiderülne,hogy az illető fél évet dolgozik külföldön a másik fél évet Magyarországon tölti pihenéssel.Mit szólnál hozzá?

Figyelt kérdés
2022. jún. 8. 05:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet így családot alapítani? Vagy csak fél évre keres?
2022. jún. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azért ne hozzuk egy szintre a család alapítással.

De hogy válaszoljak a kérdésedre is megfelelő társért megfelelő áldozat megbízása nem gond.

2022. jún. 8. 05:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak családok akik így élnek, de én biztos hogy nem csinálnám ezt, meg is őrülnék ha évente fél évig nem lehetnék a párommal és nem szexelhetnék stb.
2022. jún. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem, hogy ígylehetne normális kapcsolatot kialakítani. Egyrészt, a kétlaki élet amúgyis macerás. Hogy lesz így összeköltözés, találkozás, nemi élet stb, ha fél évig külföldön van? Ebből nem lehet egy normális, komoly párkapcsolatot kialakítani.


Valóban vannak családok, ahol így megy ez, viszont ott nem így kezdték és évekig volt ideje együtt lenni a két félnek, majd később döntöttek így. Megjegyzem, ez az állapot még a családos embereknél is átmeneti - ha csak nincs baj a házassággal, mert akkor egészen kényelmes.

2022. jún. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki hosszú távra keres társat és nem csak összejárkálni vágyna barátság extrákkal üzemmódban, hanem álmaiban királylányos happyend szerepel, annak ez lesz az első gondolata. És a lányok többsége már az első randin bizony már évtizedes távlatokban sző terveket. :P Ez nem azt jelenti, hogy rögtön köteleződj el, az aztán az "extra creepy", hanem annak felmérése, hogy mi az értékrended, azaz a távlati céljaid pozitív forgatókönyv esetén, vagyis ha hónapokig, évekig minden nagyon klappol. De ez így jó, ha elmondod, hogy amennyiben működik, hajlandó vagy ezen változtatni. Vagy olyat keresel, aki kalandvágyó és akár szívesen követ. Csak készülj erre a kérdésre. Ha meg nem áll szerepel soha vagy 5-10 éves terveid között a családalapítás, akkor azt kell mondani, csak kisebb lesz a merítés (persze attól is függően, hány éves vagy).
2022. jún. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
37 éves vagyok max 5 év és lesz elég pénzem hogy ne keljen dolgoznom.
2022. jún. 8. 06:15
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
37 évesen keresel párt ilyen feltételekkel? Uhh, nagyon nem. Ne haragudj, de szerintem ebben a korosztályban már nincs akkora kalandvágy ehhez.
2022. jún. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
37 évesen szerintem sem erre vágynak a nők. Egy korodbeli már nem akar fél évig távkapcsolatot és valószínűleg van itt családja, barátai, egzisztenciája, és ha még nem tette, max. 40-ig a többség lebabázna. Egy fiatalabbat meg azzal tudnál lenyűgözni, ha beleülhetne a készbe. Kevesen vannak szerintem, akik azt mondják, rád szánnak 5 ilyen hibrid évet, hátha utána "nyugi" lesz. De hát próba-szerencse, lehet valaki meglát benned valamit, vagy pont kifogsz egy ugyanilyen élethelyzetűt nőben.
2022. jún. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
6: Hogyha a következő 5 év a munkáé, akkor nem lesz időd párkapcsolatod. Nagyon kevés nő fogja elhinni, hogy csak 5 évről van szó, ráadásul párkapcsolatot keresnek, olyan személyt, aki mindig mellettük áll. 30 év felett nagyon kevés, ha valakivel fél évente találkozol, az nem párkapcsolat, jelenleg nincs rá időd.
2022. jún. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami munkatárssal kell összejönnöd, vagy olyannal, aki ugyanebben a ritmusban él. Máshogy élhetetlen tényleg.


Vannak ilyen németországi magyarok és hasonló fb csoportok, ott lehetne még talán. Vagy más külföldivel, akivel a német a közös nyelv, és hajlandó veled tartani ebben a ritmusba.

2022. jún. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!