Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti találtatok ki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Lányok! Ti találtatok ki már olyat hogy van barátotok csak hogy a kiszemelt fiut féltékennyé tegyétek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, ilyet nem tudnék csinálni. ez az "eszközfiú" átverése lenne, a másik fiúnak meg nagyon sz*rul esne :S
2010. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de nem ugy hanem nem mondtátok el hogy ki azaz illetö aki az állitolagos barátod...szoval ilyen képzelt barát..
2010. szept. 19. 14:50
 3/10 anonim ***** válasza:
jaaaaaaaaa! olyat se csinálnék:P a végén rákérdezne és kitalálná hogy hazudtam:D
2010. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok de szerintem ez (már bocsi)szemétség...
2010. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az ilyet én csak akkor tettem meg ha épp le akartam magamról rázni azt a pasit aki túlságosan nyomult és nem értett a szép szóból, hogy Pl.: nem vagy az esetem.

Tettem már olyat is, hogy megmondtam vőlegényem van ami nem is volt igaz. Ezeket a "rémes" dolgokat jó pár évvel ezelőtt követtem el.

Ja és nem azért, hogy féltékennyé tegyem. Ezzel nem érsz el nála többet, mint, hogy lemond rólad. 30/N.

2010. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát ha nekem ilyet mondanál, és aztán kideríteném hogy hazudtál, jól elkapnálak, és kapnál egy Bukake-ét
2010. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
fijuu vagyok szoval:D
2010. szept. 19. 15:15
 8/10 anonim ***** válasza:
hááát, ami azt illeti nemrég volt egy srác anikt iszonyatosan féltékennyé akartam tenni, és hát pont kapóra jött h megismerkedtem egy nagyon helyes sráccal és hát gondoltam nah itt lesz a lehetőség... csak aztán történt egy 180° os fordulat és mire magamhoz tértem már teljesen belezúgtam abba a srácba akivel csak féltékennyé akartam tenni az előzőt :P *.*
2010. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hmm igen...13 évesen beleszerettem egy 19 éves srácba. Akkor csak barátok voltunk mert a korkülönbség miatt nem akart velem komoly kapcsolatot. Ez marhára bosszantott, és ezidö alatt megismerkedtem egy 18 éves sráccal, aki a villamoson odajött hozzám, hogy elkérheti-e a számom. Találkozgattunk, de kiderült, hogy elég drogos, én meg mindig utáltam az ilyesmit, ráadásul a 19 éves srácot szerettem. Aztán ezzel a 18 évessel nem találkoztam többet, de a száma megmaradt. Kitaláltam hogy a 19 éves akkori szerelmemnek küldök egy smst hogy mégis kell 2 gramm spangli, mintha a 18 éves srácnak akarnám küldeni, de téves számra nyomtam rá és véletlenül nem neki ment el. Meg is csináltam, de jól leégettem magam! Kaptam válasz smsként, hogy csalódott bennem, nem ilyennek ismert stb. de ha nekem jó hát csináljam, és grat a barátomhoz. Nagyon szégyelltem magam, utána csak pár hónap múlva lettem vele találkozni és kimagyaráztam. Végül összejöttünk de késöbb.. akkoris ciki volt, többet nem csináltam ilyet!

22/L

2010. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez csak arra jó, hogy lerázzuk magunkról a pasit.

29/N

2010. szept. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!