Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha meglátnál az utcán valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátnál az utcán valakit élőben akivel Tinderen épp ismerkedsz és egy ellenkező neművel együtt sétálna, akkor azt gondolnád van valakije, vagy épp egy Tinder randin van valaki mással? Mit tennél?

Figyelt kérdés
Pontosítok, kézen fogva sétálna valakivel, vagy egy padon ülnének átkarolva egymást, szóval egy kicsit intim helyzetben. Te arra gondolnál biztos van párja és őt megcsalni akarva tinderezik, vagy hogy épp mással is ismerkedik, randizik (nem csak kizárólag veled) és az jól kezd alakulni?
2022. jún. 15. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, kuka...
2022. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Odamennék megkérdezni 😀
2022. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy épp randin van mással.
2022. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolnék, hogy mással is ismerkedik. Nem csak egy emberrel matchelsz. Én ezért sem szeretem a társkeresőket többet között
2022. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A találkozón még nem akadnék ki, azon már annál inkább, hogy kézen fogva sétálgatnak, mert ott már több van ismerkedésnél.
2022. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan ezek ilyen elso randis megesznek egy sutit tipusu randik ahol ismerkednek. Olyan talalkozok ahol megszemlezi a masik a jelentkezoket. Ez akkor erdekes kerdes ha pl. biztosan tudna az ember hogy reszerol komolyan is el tudja kepzelni a masikkal. Ha az ember dontott es a masik massal talalkozna inkabb akkor felejtos. Ha az illeto jelzi hogy o is ugy gondolja es megbeszelik ezt, akkor meg mi a kerdes. Nyilvan nem fog utana massal talalkozni. Ha meg igen akkor meg szinten felejtos.
2022. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hidd hogy az emberek csak egy randi partnerrel talalkoznak. Jon az egyik utana a masik. De van aki parhuzamosan is talalkozik tobbel. Ez a jelentkezok es match- ek szamatol is fugg. De van hogy csak egyik utan a masik es nem parhuzamosan. Rengeteg ilyen kerdest olvasni.
2022. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valszeg másik randin van. Első randira pl biztos elmegyek párhuzamosan többre. Sokszor másodikra is. Másodikon alakul a kémia de még bőven kiderülhetnek kizáró tényezők (ebbe beleillim a kéhen fogás stb és az is hogy nagyon nincs semmi fix az érintettel)
2022. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló sztorim. 2 beszélgetős randin túlvoltam a sráccal, de ritkán keresett, meg éreztem hogy nem az igazi. Egyik este a szokásos bevásárlásomat intéztem az auchanban, amikor élete párjával épp együtt válogatták a wc papírt, papírtörlőt stb. azon a soron amin én is. Észrevettük egymást de nagyon zavarba jött, én pedig csak rámosolyogtam egyet és nézelődtem tovább. A kasszánál szintén találkoztunk, de ott tudomást se vett rólam. A csajnak nem tűnt fel semmi. Viszont egyértelműen (közös)otthonra vásároltak a cuccokból ítélve amiket a szalagra tettek. Soha többé nem keresett, meg se akarta magyarázni. Persze én sem kerestem.. nem is érdekelt volna a magyarázat.

Azt hiszem Tinderen ismertem meg, és természetesen azt állította a randikon hogy szingli, autóval jött értem, de egyikünkhöz se mentünk fel egyszer sem, ja és utólag kiderült, hogy 2 utcányira laknak tőlem.

🤷🏽‍♀️

2022. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!