Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszas,harmincas,kora negyvene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszas,harmincas,kora negyvenes éveitekben járók! Számotokra milyen egy igazi első csók?

Figyelt kérdés
Amire kíváncsi lennék,az egy tipikusan olyan dolog, amit könnyebb mutatni mint leírni. Szóval nyelves vagy ajak harapdálós.... kezek hol vannak.(derék hát fenék,hajban túrkáló..)Mindig a férfinek kell kezdeményezni? Hány randit után ha nincs csók dobjátok az illetőt? Mondjuk 1 órás randi is randi és egy napos is. Lehet hülye kérdés...de (ha igénylitek leírom) az élet írta ennek a kérdésnek az alapjaihoz a forgatókönyvet.

2022. júl. 6. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ami ideálom lenne első csóknak:


Váratlan hirtelen meglepetésszerű vad szenvedélyes nyelves esetleg vákuumos(ez nagyon ritka), friss lehelletes, hosszantartó folyamatos egyritmusú, férfi dominancia "esszenciaval", levadaszós "fílinggel"


Ami a reál:

Bátortalan bizonytalan sete suta zavarban levő, "uristen megcsókolt"-izgalmú, fokozatos, apro pici csókokból kiinduló nyelves, talan félszegen közben hajsimogatós, vagy " arcfogós" szerelmi "effektes" lágy romantikus.


Tizenévesen az én első csókom hal ég az első verzióra hajaz

2022. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*alkalomtol a helyzettol a levegő izzásátol függ, es nem a randik számátol meg a napállástol, szeljárástol🤣
2022. júl. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem tök mindegy. Ahogy sikerül. 38N
2022. júl. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1es! A vákumos milyen??
2022. júl. 6. 18:38
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Leirva tisztára hülyén hangzik a vákuumos es nem is biztos hogy sikerul nekem is random veletlen volt csak egy sráccal es abba se mertuk hagyni mert éreztuk azt hogy tobb ilyen lehet ugysem lesz

De szoval megprobalom leirni:

Az egyik csak korbe körbe köröz a nyelvével, mikozben a masik a kör közepen csak elore hatra tolja a nyelvét (igy minden oldalrol erzitek egymas nyelvét nagyon izgato)egy ritmusban egy "ütemre" csináljátok, ehhez az ajkak automatikusan ugyanabban a ritmusban enyhen nyilnak zarodnak nyilnak zarodnak. Es utemesen vákuumos lesz. Azaz nem folyamatos a vákuum hanem mindig amikor az elore hatra mozgo nyelv épp vissza van huzva.minden 2.ütemre"

Oda vissza oda vissza a vákuum mindog a vissza-vissza reszeknel erzodik.

2022. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Szituációtól, személytől, meg sok más egyéb tényezőtől függ milyennek képzelem el az első csókot. Legtöbbször nem is gondoltam rá, csak spontán megtörtént.
2022. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
5ös ...ezt ki akarom próbálni...
2022. júl. 6. 19:02
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:

1. Nyelves legyen, ajakharapdáláshoz picit intimebb viszony kell, első randin elég kínosra sikeredne szerintem.


2. Kezek:hát én azt szeretem amikor átölel, tehát derék, esetleg ha a kezébe fogja az arcom vagy amikor egyik kezével tartja az állam.

A hát az olyan személytelen, fenék túl tolakodó, rámenős első randin, a hajamba meg ne turkálj mert nem fél óráig tart mire elkészül a frizurám, pláne randi előtt. Szerintem más nő se szereti ha széttúrod a haját.


3.Szerintem mikor még ennyire az elején vagyunk akkor igen, a férfinak illik kezdeményeznie. Mármint a legelső csókot mindig megvárom hogy ő kezdeményezze.


4.Attól függ, hogy hogyan sikerül a randi. Nem mindegy hogy pl.éppen csak egyszer vagy kétszer beszéltünk a randi előtt és azért nincs csók mert még túl idegenek vagyunk egymásnak, vagy azért mert nem jól sikerült a randi. Elöbbi esetben nem feltétlenül baj, ha elmarad a csók, de elköszönéskor azért egy szájra puszi belefér szerintem.


5.Egy órás azért ne legyen mert az nagyon kevés, el se tudunk beszélgetni vagy egy program véget sem ér addig. Ha csak annyi időd van ne tegyél aznapra randit. Az 1 nap meg sok elsőre. Olyan 2-4 óra hossza az ideális szerintem.

35/N

2022. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Képzeljétek hogy jártam 2+1szer. 2ben a közös hogy mind a két lány sokat beszélt mekkora lepedő akrobata,hogy szereti igényli a jó szexet exével nem volt jó. Ők nem szerették a nyelves csókot. Inkább ilyen ajak harapdálás ajak érintés szájra puszi volt. Nekem meg ez nem csók csak olyasmi. Megjegyzem számomra a szex előjátéka egy hosszú forró akár nyálas (ki bánja) csók attól is indulok be. Ha meg csók közben a kezek is szabad utat kapnak...A plusz 1eset a lány nyelvére tapadt a 200as csiszoló vászon.:)
2022. júl. 6. 19:12
 10/17 A kérdező kommentje:
8as köszönöm a részletes választ.
2022. júl. 6. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!