Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ez komoly? Megsértődött,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez komoly? Megsértődött, mert nem úgy alakul, ahogy eltervezte?

Figyelt kérdés

Csak annyit beszéltünk meg, hogy péntek. Azt mondja, nem biztos, hogy 6ra ideér, legyen 8, aztán, hogy inkább menjek ki én.

Mondtam, hogy 8 késő. Erre megkérdezte, hogy szombaton neked sincs dolgod?


Ebből én úgy értettem, hogy szombatra tolódik a tali. Aztán rá fél órára írta, hogy elindult ám-e már, megfürdött. Fél óra alatt kint tud lenni a dunaparton. Erre kérdeztem, hogy most nem holnap? Azt mondja, ugye ez valami vicc. Mondtam, bocsánat, nem direkt csináltam, félreértés volt. Nagyon sajnálom. Erre ma ilyet ír, hogy nincs meg a szikra (eddig alig várta a talit, még írta is, hogy csalódott, mikor nem találkoztunk), nagyon elment a kedve a péntek miatt. Komolyan ezen múlik a szikra. Amúgy csak megjegyzem, hogy pénteken felajánlotram, hogy taxival kimegyek, ahova gondolja, ha szeretné látni, a félreértés ellenére. Azt mondta, már elment kutyát sétáltatni. Szerintetek mi ez?



2022. júl. 12. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Mi ez a maszlag? Teljesen követhetetlen.
2022. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy az emberek el tudjanak menni randizni, kene tudni kommunikálni. Ti konkrétan elbeszéltek egymás mellett, ezt már itt érdemes lenne abbahagyni.
2022. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kérem az első lépésnél saját lábán áteső és sárba fejelő kapcsolat receptje.
2022. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Taxival a Dunapartra? Mi a eci?! Miert nem megy érted A MEGBESZELT 6 órára?! Két hülye...
2022. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert el van törve a könyöke és gipszben van a karja így nem tud vezetni
2022. júl. 12. 16:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül sértődés, én se erőltetném a kapcsolatot olyannal akivel egy találkozó megyzervezését se tudjuk abszolválni. Brutális lenne egy kapcsolatot így működtetni.
2022. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!