Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány irányába nem gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány irányába nem gáz "színt vallani" messenger-üzenetben?

Figyelt kérdés
Van rá lehetőség, hogy élőben is elhívjam, viszont nagyon ad-hoc, véletlenszerű, hogy mikor futunk össze (nem ritkán, de kiszámíthatatlan, havi 2-3 az átlag). Mintha célzott volna rá korábban, hogy szívesen megismerkedne velem, de miután nem igazán csaptam le a magas(nak tűnő) labdát, máskor már nem volt olyan kezdeményező. Viszont egyre inkább zavarban vagyok. Szeretnék tisztán látni. Ellentmondásos így az egész.

2022. júl. 18. 14:12
A kérdező szavazást indított:
Inkább élőben, de ne légy zavarban
Élőben, ha zavarban is
Az üzenet jobb, átgondolhatóbb, gyorsabb
Mindegy
19 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Esetleg még várjak ki egy kicsit, hátha jön jel?
2022. júl. 18. 14:13
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
élőben jobb, de nem érdemes ezért heteket várni - lehet addigra más is bepróbálkozik
2022. júl. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Ne csináld! Vagy elhívhatod, de semmilyen színtvallás ne legyen benne! A lányok szanaszét küldözgetik az erről készült screen-eket, hogy együtt röhögjenek rajtuk a barátnőikkel.
2022. júl. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam, stabil barátnői közege van. Bár bizonyos értelemben nem zavarna, ha ez történne, mert akkor ennyit is ért. Annak felette állok azért, hogy zavarjon, hogy ezen röhögnek, én nem vesztettem akkor semmit. Ezzel együtt köszönöm a tanácsot!
2022. júl. 18. 14:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell színt vallani, egyszerűen hívd el valahova. Felesleges üzenetben egyből szerelmet vallani vagy megkérni a kezét. Ne gondold túl.
2022. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Menjen nyugodtan üzenetbe. Beszelélgess vele írásban aztán hívd el. Ne pörögj rá erre, hülyeség. Lesz ettől százszor komolyabb még a szitu.
2022. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tényleg az lenne jó talán, ha csak elhívnám üzenetben, de akkor azt meg már végülis randinak minősítheti, nem? Mármint, ha nem csak úgy általában, hanem konkrétan időpontot ajánlok fel... az már nem olyan "semleges" azért. Annyival jobb azért, hogy azon olyan nagyon nincs mit röhögcsélni... :)
2022. júl. 18. 14:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2022. júl. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
En 27, o 29.
2022. júl. 19. 05:44
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp élőben. Ha nem is vagy magabiztos, elég ha úgy csinálsz mintha :)
2022. júl. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!