Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, számotokra szexibb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, számotokra szexibb egy szőke hajú lány mint egy barna, vagy ez nem függ össze a hajszínnel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 15:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.:) Egyik válaszoló remekül leírta, a szőke már annyira elterjed, meg elég sokan a hajszínem alapján ítélnek meg, tehát úgy döntöttem változtatok.:)Valami ilyesmi hajra gondoltam:


[link]


Fekete alatt, a második kép.

2010. szept. 22. 15:36
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
Szőkénél minden jobb, még ez is, bár szerintem semmi extra. De ha neked tetszik, akkor hajrá! :)
2010. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy nem akarok extrát. Nekem az eredeti színe is szőke, de világosabbra festettem. És egy szőke fej elég figyelem felkeltő, és nem szeretném magamra terelni mások figyelmét, de azért szeretném ha vonzó lennék. Szóval értitek:P
2010. szept. 22. 15:49
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
A barna jobban tetszik nekem, de csak ettől nem lesz egy lány szexibb számomra egy másiknál.
2010. szept. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk biztos fura lesz mindenkinek, mert mióta az eszemet tudom szőke vagyok (bár ebben van némi pikantéria:D). Csak tudjátok, ha pl barátomat kérdezik hogy néz ki a nője és mondja hogy hosszú szőke hajú, nagymellű a srácok már oda meg vissza vannak h akkor biztos milyen jó nő. Ebből gondoltam hogy esetleg a szőke szexibb a fiúknál.
2010. szept. 22. 16:08
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
a szökék hamarabb koszolódnak. a vöröset útálom. szó.. marad a barna és a fekete.
2010. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Hamarabb koszolódnak?:D
2010. szept. 22. 16:52
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt kb. egy évig szőke hajam,sajnos senki sem szólt hogy nagyon rosszul áll:D

Ne az befolyásoljon szerintem kinek mi tetszik,hanem mi áll jól neked.Én fodrász vagyok,nagyon sok olyan lány festet szőke hajat,akinek abszolút nem illik.

De az is lehet neked pont ez áll jól.Próbállj fel egy sötétebb parókát előtte :)))

2010. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon jó tipp!!:) Fodrászatokban van ilyenre lehetőség? Én fotoshoppra gondoltam de a paróka jobb ötlet.:D
2010. szept. 22. 17:07
 20/23 A kérdező kommentje:
Az eredeti hajszínem is szőke, a szemem pedig sárgásbarna. Elméletben nálam működik a dolog, bár barna és barna közt is van különbség. Esetleg te mint fodrász melyik színt tanácsolod?:) Előre is köszönöm a válaszodat!:)
2010. szept. 22. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!