Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen helyet tudtok Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyet tudtok Budapesten, illetve nagyon-nagyon szűk környékén?

Figyelt kérdés

Olyan helyet keresnék, ahonnan szépen látni autóból a napFELkeltét.


Főképpen valami magasabb helyet szeretnék, bár az sem baj ha nem, csak szép legyen.


Páromat vinném ki, szüksége lenne egy ilyen nyugodt hangulatú, kis romantikus eseményre. Tudom, hogy imádja a napfelkeltét, így gondoltam kivinném valahová.


VISZONT, nem nagyon szeret gyalogolni, így direkt olyan hely kellene, ahol a helyszín közvetlenül autóval elérhető és akár abban, vagy annak a motorháztetején ülve is szépen látható.


Értelemszerűen olyan helyről lenne szó, ahol az első pillanattól fogva, a Nap horizonton való felbukkanását is lehet látni.


Szerintem tudjátok mire gondolok, ez az igazi filmes, marketing képre illő fotó.

Olyasmire, mint ezek (függetlenül attól, hogy ezek naplementések):

[link]

[link]

[link]

[link]



2022. júl. 28. 04:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hármashatárhegy
2022. júl. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A Hármashatárhegy-nél pontosan hova lehet menni / hol lehet megállni kocsival, Kelet felé nézve?
2022. júl. 28. 05:10
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Thoman Istvan utcai buszvegallomas :)



38F incel

2022. júl. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Orom utca

Bérc utca

Gül Bab türbéje

2022. júl. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sashegyen a Meredek utca vége
2022. júl. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket, valamilyen szinten jók.


A Hármashatár-hegynél még nem találtam meg a térképen, hogy hol lehet autóval jól megállni keleti irányban.


A Thoman István utcai megálló valóban egész jó, még ha nem is lehet konkrétan az autóval úgy megállni, azt a pár métert oda lehet sétálni a padhoz.


Az Orom és Bérc utca végképp nem jó, Keletről takar a Gellért-hegy felső része, a kilátós részei Északra néznek.

A Gül Baba Türbéjénél a Türbe tér kivételével (ahova nem lehet kocsival bemenni), nem tudom hol lehet jól megállni kocsival.


A Meredek utcánál pedig végképp nem találtam olyan helyet ahol meg lehetne állni.

2022. júl. 28. 05:41
 7/11 A kérdező kommentje:

Természetesen szívesen várok még tippeket, egészen délig (addig kell visszajeleznem bátyámnak, hogy odatudom-e adni a kocsit (ha nem találok megfelelő helyet és lefújom a tervet)).


Köszönöm az eddigieket is! :)

2022. júl. 28. 05:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocs, nem Meredek, hanem Tájék utca vége


Gül Babánál van kilátó pont a türbe északi oldalán, pár méter séta.

Józsefhegyi kilátó, pár méter séta.


Orom s Bérc pár méter séta a Gellért hegy keleti oldalára.

2022. júl. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az incel jót mondott Thomán buszforduló tökéletes.
2022. júl. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Illetve, bár a napfelkeltét jobban szereti, ha tudtok ilyen feltételekkel szívesen fogadok ötleteket napLEmentéhez is!


Előre is köszönöm! 😊

2022. júl. 28. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!