Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép lány csúnya srác között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lány csúnya srác között működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Jelenleg ilyenben vagyok és úgy érzem nem nekem való ugyanis túl nagy a nyomás rajtam ezzel a lánnyal.

Mikor kimegyek mindneki minket néz sokkolt képpel, ez nagyon zavaró.

Ugyanakkor azt érzem, bizonyítanom kéne más téren mint pénz, nagyképűség stb de én introvertált is vagyok ráadásul kevés baráttal.


Érdekes azelőtt meg azért sírtam, hogy szép lányok nem állnak szóba :)


Talán oka van, mert a külső szinteket be kell tartani másképp nem lesz egészséges a kapcsolat.


2022. júl. 29. 11:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen felállást, habár ott a srác inkább csak átlag alatti, nem kifejezetten csúnya.

Szerintem nagyon-nagyon magasból le kellene szarnod, hogy ki mit gondol. A barátnőd téged választott, mert olyan embernek lát, akivel jó együtt lenni. Ez számít, a többi huszadlagos.


Amit viszont tanácsolni tudok az az, hogy a barátnődet ne terheld túl a komplexusaiddal. Tapasztalatból mondom, hogy egy darabig kedves, aranyos, megható meg minden, de aztán hihetetlenül frusztrálóvá válik. Ha szeretnéd megtartani a kapcsolatodat, akkor próbáld elfogadni önmagad. Ha ehhez egy kis sport kell, akkor nosza, kocogj naponta fél órát, ha egy felfrissített ruhatárra van szükség, akkor irány a H&M, a egy bőrgyógyász kéne, akkor keress fel egy jót, ha pedig terapeuta, akkor ne habozz bejeletkezni egyhez.


Ne add fel a dolgot.

2022. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%

"bizonyítanom kéne más téren mint pénz, nagyképűség "


A nagyképűség biztos sokat segítene. Wtf.

2022. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

1


Köszi, terapeutához járok és mindent megtesz, hogy meggyőzzön arról, hogy sok nőnél mások a prioritások de mégis valamiért természetellenesnek érzem a helyzetem.


Meg az embereket is leszarnám magasról de az már zavaró, hogy szinte mindenki megbámul fura képekkel. Olykor fotót is csinálnak suttyomban.

2022. júl. 29. 11:53
 4/32 A kérdező kommentje:

2


Mármint úgy értem mint kompenzációt, nagyhangúság, karakánság stb. Bár nem tudom ez mennyire ellensúlyoz egy rossz külsőt.

2022. júl. 29. 11:53
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. Tetszel a lánynak. Ez nem elég bizonyíték?
2022. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
A lány valószinű az szerette meg benned hogy introvertált vagy, nem azt hogy hangos.
2022. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

5


Legyünk komolyak. A külsőm biztosan nem. Max a belsőm, amilyen ember vagyok. De nem tudom ha ez elég és tartós lehet a kapcsolat.

2022. júl. 29. 12:05
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a Túl jó nő a csajom című filmet!

Alapjáraton kamu a film, mivel nem lehet ráhúzni a társadalomra, de egy valódi hasonló kapcsolatnál mint a tiétek megérné megnézned a végén mennyire elfogadja magát a srác!

2022. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

7

Legyünk komolyak. :))

Nem akarok a szexuális életetekben turkálni, de ha a csaj szívesen fekszik le veled, látod rajta, hogy kíván, benedvesedik az előjátéktól, akkor márpedig tetszel neki. Lehetséges, hogy nem külön-külön minden vonásodat tartja tökéletesnek, de egészen biztosan vonzódik hozzád.

2022. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

9


Nedvesedik persze. De nem lehet ez érzelmi alapon nőknél?

2022. júl. 29. 12:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!