Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eléggé szűkszavú vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé szűkszavú vagyok. Főleg ha valaki idegen. Nem mindig de előfordult már. Ha már erről is arról is beszéltünk nem mindig jut eszembe téma. Mit lehet csinálni? Hogy a randik jobban menjenek főleg az elején.

Figyelt kérdés
Soha nem voltam egy "duma gép" de ez akkor sem jó. Egy idő után már több téma van ugye de az elején még nehezebb kicsit nekem. Mármint témát mondani. Szerencsére akikkel eddig voltam nem voltak szűkszavúak mint én.
2022. júl. 30. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni nem szűkszavúan kommunikálni, felvállalni és kifejteni a véleményedet az adott dologról, így a másikat is bele tudod vonni és be tud kapcsolódni.
2022. júl. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meg miniszterelnok is lehetsz, mint a Szukszavu Tarnokmester kollegad.....



38F incel

2022. júl. 31. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!