Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok volt már hogy lehúztato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már hogy lehúztatok fiút pénzzel?

Figyelt kérdés
2022. júl. 31. 19:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
58%

9-es!


Én is pont ezen szoktam röhögni itt az oldalon. És észre sem veszik, hogy saját magukból csinálnak bohócot.

2022. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
9 és 11, azt írtam"az én közvetlen környezetemben", nem azt írtam, hogy országos vagy világszinten van így. De mindegy is, nyugodtan háborogjatok a gonosz, anyagias nőkön, nekem attól nem lesz se jobb-se rosszabb, szép estét:)
2022. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Unalmas már, hogy ezen az oldalon minden nőt ingyenélőnek néznek, miközben a legtöbb nő dolgozik és egyre többen egyetemet végeznek"


Itt nem erről van szó! De ha sok nőnek ha nem tetszik az adott férfi és nem éreznek semmit iránta azért mielőtt elutasítanák elfogadnak minden meghívást ami pénzbe kerül a pasinak .

2022. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha nekem nem tetszik valaki, nem vágyom a társaságára, inkább beülök a barátnőmmel vagy magam valahova. Mit feszengjek egy számomra nem szimpatikus emberrel egy vacsorán, vagy moziban?
2022. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Sosem fordult elő ilyen.

Mindig figyelek rá, hogy nagyjából ugyanannyi pénzt fektessünk a kacsolatba.

2022. aug. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
2: ilyen ez. Tanulság: ha csajt akarsz, vegyél neki kocsit. Ha nem tudsz neki kocsit venni, akkor lúzer vagy.
2022. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
...mennyire állat az autód, mekkora mellű a nőd, és hogy meddig bírod felcsavarni a kocsiban a hangerőt.
2022. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
18: az a szám is már 22(!) éves!
2022. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Gonosz72 ***** válasza:
23%
Ez alap,hogy lehuzzák a fiukat pénzel.Aztán majd a férjét.A nők igy vannak kodolva.Kivétel a 10 év allati és a halott nő.
2022. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19

Ilyen mentalitással nem csodálom, hogy te nem találkozátl normális nővel.

2022. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!