Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedem egy férfival, 180...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem egy férfival, 180 km távolság van köztünk. Hétvégén találkozni szeretne velem. Kérdés bővebben.?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy ilyenkor, első találkozásnál érthető ez úgy hogy ő utazik hozzám? Most külföldön van, pénteken jön haza. Azt mondta pénteken megbeszéljük a részleteket.

Nekem is lenne kedvem vele találkozni.

Hogy szokott ez kinézni ekkora távolságnál? Nekem nincs kocsim, neki van. Ő jön, vagy félúton? Van valakinek ilyen utazós randikkal tapasztalata?


Ő 29 éves, én 25.


2022. aug. 16. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Egyértelműen a férfi megy oda ahol te vagy
2022. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy hol találkoztok, nektek kell megbeszélni. Egyre érdemes odafigyelni, hogy ne egyből egymás lakásán/házában találkozzatok, hanem valami nyilvános helyen, hogy tuti biztonságban legyél, ha esetleg az illető nem az, akinek mondja magát (reméljük, nem így lesz, de ez netes ismerkedéses aranyszabály).


Valamelyikőtök bevállalhatja, hogy leutazza a teljes távot, de akár csináljátok azt is, hogy félúton kinéztek valami várost, és ott csináltok programot. Pl. egy Székesfehérvár-Eger távnál összefuthattok Budapesten. Ez azon múlik, hogy ti mit szeretnétek. :) Sok sikert!

2022. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtem ismerkedni egy férfival, köztünk 110 km van. Neki van kocsija, de én úgy érzem fair-nek, hogy félúton lévő városban találkozunk, így sokkal egyszerűbb, amúgy is szeretek vonatozni.
2022. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az első tali Bp-n volt, mert ott vett ki lakást, én meg vidéken éltem.


Úgyhogy ő utazott majdnem 1000 km-t (több napra érkezett), én 40-et kb.


A randi is jó volt, órákon keresztül kószáltunk a Szigeten, majd nála hajnali 4-ig beszélgettünk (nem volt csók sem, csak dumálunk mindenről).


Hat éve már :)

2022. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BeefEater ***** válasza:

Ha én mondanék ilyet, az azt jelentené, hogy én megyek.

Nálam a "pénteken megbeszéljük a részleteket" annyit jelent, hogy szombaton biztosan megyek, de még nem tudom hányra érek oda és mivel neked van helyismereted örülök neki, ha magadtól javasolsz egy helyet, amit szeretsz.

2022. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!