Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek alapján vajon szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján vajon szívesen találkozna velem a lány?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem tőle, hogy van-e kedve találkozni, erre ő azt válaszolta, hogy lehet róla szó, de mostanában nem igazán ér rá.

2022. aug. 17. 19:57
A kérdező szavazást indított:
Szívesen találkozna velem.
Nem szívesen, de hajlandó találkozni.
20 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl sok infó. De ez sokszor egy burkolt nem, vagy max. udvariasságból hajlandó egyszer elmenni.
2022. aug. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus lerázós szöveg. Ha annyira tetszik, szimpatikus a srác akkor alig várom hogy felhozza és tudjunk találkozni. Én ezt akkor mondom ha nem akarok bunkó lenni vele és minél előbb szeretném a beszélgetésnek ezt a részét lezárni.
2022. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán jössz be neki , csak nem akar megbàntani.
2022. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem mondta, hogy mikor érne rá, ebből az következik, hogy nem is érdekli, hogy eljön-e az a nap. Nem akar találkozni.
2022. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom, hogy csak udvariasságból nem utasított el. Na mindegy, azért egy találkozóra el fogom hívni, valószínűleg egyszer azért hajlandó lesz eljönni, abból megpróbálom kihozni a maximumot. A végén pedig majd megkérem, hogy őszintén válaszoljon, hogy szeretne-e még találkozni.
2022. aug. 17. 20:40
 6/16 anonim ***** válasza:
Hamarabb fogod szerintem megunni az "egyszer csak eljön" várásást mint, hogy elmenjen. Majd írd meg mi volt.
2022. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#2 Amúgy pont ezzel vagy bunkó, mert félreérthető ez a megfogalmazás. Kerek perec meg kell mondani, hogy nem szeretnél találkozni, ez nem bunkóság.
2022. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Igen, tudom ez sem a legjobb módszer, de valahogy nehéz közölni vele azt, hogy nincs kedvem, bocs vagy hogy én másképpen tekintettem erre. Valamilyen szinten ezzel is megbántom, talán mégjobban, de ez emberfüggő is. Akinél tudom, hogy nem fog emiatt neheztelni rám, elátkozni, szitkozódni azzal igyekszem őszinte lenni.

2022. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyértelműen bejössz neki
2022. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Volt aki talikra akart invitálni mégse lett semmi, volt aki egy talira se jött el velem, közös ismerős meg mutatta nekem az üzeneteket, hogy bejöttem neki csak félt hogy elcseszi, hát el is cseszte xd
2022. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!