Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Fiatalabb pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fiatalabb pasival menne, működne nektek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,vannak olyan nők,lányok akik akár komoly kapcsolatba is szoktak menni,a náluk fiatalabb pasikkal? S ha igen ezeket a lányokat hogyan lehet megismerni? Én 26F ,de korban érettebbnek tartom magam,s a 27-30 éves nők szoktak mindig érdekelni. Csak nehéz velük ismerkedni,ha az ember fiatalabb..
2010. szept. 24. 06:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nővérem 3 évvel idősebb a férjénél, és 16 éve vannak együtt. Húgom is idősebb a pasijánál.

Én személy szerint nem szeretnék fiatalabbat, bár már volt 10-14 évvel fiatalabb jelentkező is.:)

35/N

2010. szept. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokáig nem tudtam volna elképzelni, hogy fiatalabb férfit komolyan vegyek. Amíg 20-as évei elején jár az ember lánya, addig a fiatalabb fiúk szinte gyereknek számítanak. Aztán az idő előrehaladtával meg jön az, hogy egy fiatalabb férfinak biztos nem egy 30 éves kell. Ezt egészen addig így gondoltam, míg végül - néhány sör és egy közös barát kitartó munkájának köszönhetően - egyszer csak egy 5 évvel fiatalabb barátom karjaiban nem találtam magam. Ő akkor volt 25, én 30. Azóta eltelt 2 év, és most is együtt vagyunk.

Egyébként feltűnően sok ilyen párt ismerek, ahol a nő 30 felett van, a férfi meg mondjuk a 20-as évei közepén. És a barátomat egy csomó hasonló korú, egyedülálló barátja irígyli azért, hogy vagyok neki, pedig nem vagyok sem modell kinézetű, sem gazdag. Csak valahogy a huszonéves lányokkal nem tudnak mit kezdeni.

Jegyzem, aki összehozott minket a barátommal, akkor 21 éves volt, és egy 29 éves nővel élt együtt.

2010. szept. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy melyik "korszakban" van a korkülönbség. Mert mondjuk egy lehet, hogy 20 éves fiú/25 éves lány között kijön a generációs különbség. Bár ahogy a látjuk az egyik válaszadónál működött. De egy 30/35-ös párnál már nem biztos.

Nekem is volt egyszer fiatalabb pasim. Én voltam 23, ő 19. Na ott egy idő után kijött. Nyilván én 23 évesen már komolyabb kapcsolatot szerettem volna, összeköltözést fontolgattam, ő persze 19 évesen még élni akart. És ez normális. Szóval egy idő után nem működött. De az egyik barátnőm most 33, és egy 28 éves pasija van. Náluk minden rendben, most költöztek össze.

De nálad egyébként abszolút nem vészes egy 30 éves nő!

2010. szept. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27 évesen korodhoz képest érett? Az milyen már bottal jársz és az a szavad mindenre hogy bezzeg a te idődben? :D Bocs de 27-30 szerintem nem áll messze érettségi szintben. Amugy simán lehet nekem 2 évvel idősebb a barátnőm, nővérem meg 6al idősebb a férjénél.
2010. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
őff xD én 14/F de 17-8 éves barátnőim voltak
2010. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!