Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miert nem akarják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miert nem akarják elismerni,hogy egy pénzeszsák pasinak jobbak az eselyei naluk mint egy atlag pasinak?

Figyelt kérdés
2022. aug. 20. 19:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Jaj már haver... A pénzeszsák és a csöves között van bőven még átmenet.......
2022. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
80%

A pasim egyetemista, kolis. Gondolhatod milyen kőgazdag...

(Én is egyetemista vagyok)

2022. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
26%

#2 Még nem számít az egzisztencia annyira, mivel te is egyetemen vagy. Emellett a potenciálja, hogy egyszer jól fog keresni, attól még egy jelentős tényező.


Ezzel nem lenne gond, a kérdező is a beismerés hiányát nem érti. Ami azért van így, mert egy nőnek mindene hogy kívülről hogyan ítélik meg, egy ilyen beismerés pedig nyilván magával vonzaná, hogy prostituálja magát.

2022. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Azt kívánom, bár igazatok lenne és egy opportunista törtető rideg k lettem volna, amikor lehetőségem volt. A szerelmet választottam, de kár volt, már bánom.
2022. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
A legjobb embert probaljak valasztani a nok, nem pedig a leggazdagabbat, vagy legszebbet. Tudom ezt incelkent nehez felfogni az 1 bites gondolkodas miatt, de nem kell felfognod. Eleg, ha elfogadod, tobbre ugyse vagy kepes.
2022. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Nálam biztosan nem, kérdező.
2022. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%

Ha a penzeszsák azt jelenti, hogy eltudja magát látni, az átlagos meg a mamahotelest, akkor igen, nyilván mindenki a pénzeszsákot választja.

De nem kell mindenkinek gazdag férfi ezt már akkor is láthatod, ha körül nézel.

2022. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%

Lássuk csak...Mert többnyire az ilyen kérdéseket az átlagos nőknek címzitek. Viszont a gyakorlatba nem átlagos nőknél próbálkoztok, hanem maguk is pénzeszsák, instamodell plázacicáknál.


Szóval azt hiszitek, hogy a nők "hazudnak", pedig igazából ti nem akarjátok elismerni, hogy bár az átlagos nőkről prédikáltok és őket kérdezgetitek a gyakorin, a valóságban jóval átlag feletti, topmodellekre hajtotok.

2022. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%

Amit elvárok:

- szeresse a munkáját

- akarjon fejlődni, folyamatosan tanulni

- legyen okos (magas IQ, EQ és mondjuk érettségi szintű műveltség)


Plusz pont:

- hasonló terület érdekli, mint engem, így könnyebben megértjük egymást (engem a matek és informatika érdekel nem hobbi szinten)


Ezeknek gyakran következménye lehet a jó kereset.


Plusz mivel egyetemista vagyok, rengeteg egyetemistával találkozok, így nagy eséllyel akivel találkozok, egyetemista. Sőt leginkább olyanokkal találkozok, akik hozzám hasonló dolgokat tanulnak.


Azért mondom, hogy nem számít a pénz, mert a fenti dolgok számítanak. Egy gazdag srácnak, aki örökölte a vagyonát, de lusta esélye sem lenne. Ellenben jelenleg is csóró párom van és "felnőttebb" koromban ha pl egy matek-fizika tanár pasim lenne, azt is elfogadnám. -abban az elméleti helyzetben, hogy egyszer megint szingli leszek.

2022. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván ha van két egyformán rendes, és egyformán jóképű jelölt, akkor szimpatikusabb az, akinek van pénze.

Hogy miért?

Egész egyszerűen óriási előny ha SAJÁT MAGÁT (nekem van pénzem szerencsére) be tudja fizetni a közös programokra, utazásokra.

2022. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!